Filtruj
Kategorie
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Smartfony Oppo

Marka Oppo zadebiutowała na polskim rynku elektronicznym w 2019 roku. Smartfony produkowane przez chiński koncern zajęły 5. miejsce w rankingu najlepiej sprzedających się telefonów w 2018 (według IDC), a ich największym atutem są wysokiej klasy aparaty fotograficzne. Oppo słynie z wprowadzania różnego rodzaju innowacji, czego przykładem jest możliwość wykonywania zdjęć typu selfie, a także wykorzystanie w smartfonach obrotowego obiektywu. W telefonach tej marki pojawiły się także aparaty wbudowane z przodu.

Smartfony Oppo wyróżnia ciekawy design, atrakcyjny wygląd, jakość wykonania. Atutem jest opcja szybkiego ładowania — w przypadku niektórych modeli wystarczy pół godziny. Są to telefony o sporych rozmiarach, z dużym ekranem, co szczególnie docenią osoby wykorzystujące smartfony do gier lub oglądania filmów. Oppo wyposażony w mocne, stereofoniczne głośniki i długo trzymającą baterię może służyć użytkownikom do słuchania muzyki. 

Co warto wiedzieć o smartfonach Oppo?

Smartfony od chińskiego producenta to nie tylko estetyka wykonania, ale także funkcjonalność, pojemna bateria i płynne, szybkie działanie. Telefon jest niezawodny, bazuje na prostym w obsłudze systemie operacyjnym Android. Do najważniejszych, charakterystycznych cech Oppo zalicza się rozsuwaną automatycznie obudowę, szybkie ładowanie VOOC, czytnik linii papilarnych, ale przede wszystkim wbudowane aparaty fotograficzne, które dają użytkownikom możliwość wykonywania pięknych zdjęć oraz kręcenia filmów poklatkowych, 4K czy slow motion. 

W ofercie smartfonów Oppo można znaleźć modele z potrójnymi, a nawet poczwórnymi aparatami umieszczonymi zarówno z przodu, jak i z tyłu. Ciekawym rozwiązaniem wprowadzonym przez chiński koncern jest ukrycie ich w specjalnym, wysuwanym, górnym panelu przypominającym płetwę rekina. Dzięki zastosowanej innowacji ekran smartfona może zajmować aż 87% powierzchni telefonu. Oppo nie tylko pozwala wykonać dobrej jakości zdjęcia, ale dodatkowo udostępnia program upiększania twarzy, który służy ich udoskonalaniu. 

Udogodnienia dla użytkowników smartfonów 

Telefony marki Oppo, wykorzystujące technologię NFC, pozwalają na dokonywanie płatności zbliżeniowych. Dostępne są modele z dual SIM dające możliwość operowania dwiema kartami jednocześnie, a także obsługujące sieci 5G. Smartfony Oppo cechują się dużymi, ponad 6-calowymi ekranami AMOLED, smukłą budową, przyjemnym wzornictwem. Pamięć RAM zależy od modelu telefonu i mieści się w przedziale od 2GB do 8GB. Mimo zastosowania nakładki Color OS system działa szybko i sprawnie.

więcej