Filtruj
Kategorie
Dla kogo
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Olimp

Olimp Nutrition to marka należąca do polskiej firmy farmaceutycznej Olimp Laboratories Sp. z o.o., która od 25 lat dostarcza na rynek wysokiej jakości odżywki i suplementy diety. Wyróżnia ją bogate zaplecze badawcze będące połączeniem nowoczesnych technologii oraz wyspecjalizowanej kadry. Dzięki nim, działanie produktów Olimp Nutrition  jest w pełni bezpieczne i opiera się na aktualnej wiedzy z zakresu żywienia, dietetyki i medycyny. Oferta firmy to cały wachlarz produktów skierowanych zarówno do sportowców, jak i wszystkich osób, chcących zadbać o stan swojego zdrowia. Poza klasycznymi odżywkami i suplementami diety Olimp, w ofercie firm znajdują się tak akcesoria treningowe oraz sportowe produkty spożywcze.

Odżywki Olimp

Olimp Nutrition aktywnie wspiera sportowców w realizacji ich celów przez dostarczanie  na rynek produktów używanych w różnych fazach treningu. W ofercie firmy znajdziemy różnego rodzaju odżywki przedtreningowe mi.in. kreatyninę, produkty węglowodanowe oraz szoty energetyczne Olimp. Dla osób trenujących sporty wytrzymałościowe dużą pomocą podczas długotrwałego, intensywnego wysiłku mogą okazać się produkty izotoniczne Olimp. W ofercie nie brakuje także szerokiej gamy produktów z zakresu odżywek potreningowych, służących efektywnej regeneracji, z aminokwasami BCAA na czele.

Odżywki białkowe Olimp oraz inne suplementy diety

Jednym z głównych produktów marki jest odżywka białkowa Olimp, która uzupełnia dzienne niedobory protein u osób mających problem z zachowaniem zbilansowanej diety. Równie chętnie wykorzystywana jest także przez osoby będące na diecie wysokobiałkowej. Oprócz produktów białkowych Olimp oferuje także odżywki węglowodanowe, szczególnie istotne podczas intensywnych treningów siłowych oraz suplementy zawierające kwasy nienasycone omega 3.

Witaminy i minerały Olimp Nutrition i nie tylko

W ofercie firmy znajdują się także produkty dla osób, które pragną zadbać o swoje zdrowie poprzez dostarczanie  organizmowi dostatecznych ilość witamin i minerałów. W propozycji Olimp Nutrition znajdziemy m.in. potas, chrom, witaminę D oraz K, żelazo, cynk, magnez, żeń-szeń, l-karnitynę, wapń oraz wiele zestawów multiwitaminowych. Nie brakuje tu także całej gamy produktów niwelujących stres oraz ułatwiających wieczorne wyciszenie, zasypianie oraz sprzyjających głębokiemu, efektywnemu snu.

Sprawdź naszą ofertę odżywek i suplementów diety Olimp Nutrition i wybierz z niej produkty dostosowane do twojej aktywności, które efektywnie będą cię wspierać w osiąganiu twoich sportowych celów.

więcej