New Balance

Filtruj
Kategorie
Dla kogo
Marka
Rozmiar obuwia
  • więcej
Kolor
Dostępność
Cena
Sprzedawca

New Balance

Historia firmy New Balance sięga aż 1908 roku, a jej wizją przewodnią była poprawa komfortu pracy poprzez zapewnienie wygodnego obuwia dla robotników. Aktualnie jest jedną z najpopularniejszych firm, tworzących modele sportowe. Cechą wyróżniającą buty New Balance jest umieszczona litera „N” na każdym modelu. Obuwie szybko zyskało uznanie i stało się modne wśród sportowców i gwiazd. Marka udostępnia szeroki wybór produktów dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. 

Lider wśród producentów butów sportowych 

Amerykańska firma zyskała popularność ze względu na połączenie wygodnego wnętrza z nieprzeciętnym designem. Buty damskie New Balance projektowane są w nowoczesnym stylu przy wykorzystaniu modnej kolorystyki. Mimo specyficznej konstrukcji i unikatowych barw zapewniają uniwersalność i ponadczasowość, dlatego dobrze prezentują się  jako dopełnienie każdej stylizacji. 

Marka  produkuje obuwie sportowe, które można dobrać zarówno do spodni dresowych oraz jeansowych, jak i marynarki czy spódniczki. Zapewnią jednocześnie wygodę i nowoczesny styl. Buty New Balance produkowane są na podstawie innowacyjnych rozwiązań i dostosowane są do potrzeb osób aktywnych fizycznie. Zaawansowana wentylacja, oddychające materiały i wyprofilowana podeszwa podwyższają komfort użytkowania podczas uprawiania sportów 

Niezwykły komfort noszenia 

Nowoczesne kolekcje butów New Balance są najlepszym potwierdzeniem głównej wizji marki, jaką jest produkcja wygodnego obuwia. Obuwie sygnowane logo firmy wyróżnia się ciekawą konstrukcją zaprojektowaną w taki sposób, by gwarantować komfort noszenia. Zapewnia ona odpowiednie oparcie dla śródstopia i naturalne ułożenie stopy podczas chodzenia. 

Dziecięce obuwie New Balance charakteryzuje się niezwykłą sprężystością ze względu na wyprofilowane wnętrze. Sprawdza się zarówno podczas uprawiania sportów, jak i na co dzień. Amerykański producent tworzy elastyczne i amortyzujące podeszwy przy wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań. Specyficzna konstrukcja podwyższa wygodę podczas długotrwałego noszenia. 

Szereg innowacyjnych technologii 

Marka New Balance szybko się rozwija dzięki wykorzystywaniu  innowacyjnych rozwiązań w produkcji nowych kolekcji. Słynie z tworzenia pianek, takich jak EVA oraz ABZORB, które mają wpływ na komfort noszenia obuwia. Wzbogacają je meshowe wstawki, odpowiadające za maksymalną wentylację wewnątrz. Lekkie podeszwy amortyzują każdy krok, a wysoka jakość skóry syntetycznej i przewiewnego materiału dbają o niezawodną trwałość.

więcej