Filtruj
Kategorie
Dla kogo
Kolor
Sprzedawca
Ocena
Cena

Movino

Movino to polski producent sprzętu sportowego. W katalogu produktowym firmy odnaleźć można hulajnogi miejskie i wyczynowe, rolki, deskorolki oraz rowerki biegowe dla najmłodszych. Movino nie zapomina także o bezpieczeństwie, oferując kaski oraz zestawy ochraniaczy przydatnych nie tylko podczas nauki jazdy, ale również w trakcie wykonywania zaawansowanych ewolucji np. na hulajnodze lub deskorolce. Dla użytkowników swoich sportowych sprzętów producent przygotował także szeroką propozycję części zamiennych, umożliwiającą bezproblemową wymianę zużytych elementów.

Hulajnogi Movino

Hulajnoga wyczynowa Movino Kraken, Thor, Black Mamba oraz Maniac to jedne z najbardziej rozpoznawalnych produktów marki, szczególnie wśród zaawansowanych użytkowników. Posiadają one szerokie, zapewniające dobrą stabilizację podczas ewolucji decki. Dodatkowo hulajnogi wyczynowe Movino wyróżnia wysoka jakość użytych do ich produkcji materiałów, które zwiększają żywotność hulajnogi i jej odporność na nawet najbardziej obciążające ewolucje. W ofercie marki znalazła się także miejska hulajnoga Movino, w wersji dla dorosłych oraz dla dzieci. W odróżnieniu od hulajnóg wyczynowych, miejskie odpowiedniki wyposażone zostały w składane kierownice oraz paski umożliwiające przenoszenie sprzętu na ramieniu. Dzięki nim hulajnogi Movino stanowić mogą bardzo dobrą alternatywę dla innych środków miejskiego transportu.

Rolki i rower biegowy Movino

Poza hulajnogami, w ofercie firmy znalazły się także inne sprzęty zachęcające do aktywności poza domem. Jednym z nich są rolki Movino, które producent oferuje w różnych modelach oraz w wielu wersjach kolorystycznych. Wszystkie wersje zostały wyposażone w  miękkie oraz regulowane buty umożliwiające ich dopasowanie do stopy. Producent nie zapomina także o najmłodszych i oferuje im biegowy rowerek Movino, na którym jazda   pozwala rozwijać koordynację ruchową, uczy utrzymywania balansu i jest bardzo dobrym przygotowaniem do nauki jazdy na bardziej zaawansowanych modelach rowerów.

Sprawdź naszą ofertę produktów marki Movino i wybierz z niej sprzęt, który pomoże zrealizować twoje sportowe cele.

więcej