Filtruj
Kategorie
Polecane
Dla kogo
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Motus

Motus to polska marka należąca do spółki Barel Poland, właściciela takich marek jak Kino, Cavion oraz Siver. Motus jest producentem wysokiej jakości hulajnóg elektrycznych, który nieprzerwanie od 2016 rozwija swoje produkty i powiększa ofertę proponowanych modeli. Obecnie w katalogu ofertowym firmy odnaleźć można między innymi miejskie hulajnogi elektryczne, hulajnogi z pełną amortyzacją, które doskonale sprawdzą się w trakcie wypraw poza miasto oraz elektryczne hulajnogi wyścigowe.

Miejska hulajnoga elektryczna Motus

W propozycji marki odnaleźć można wiele modeli hulajnóg elektrycznych miejskich, które stanowić mogą bardzo dobry substytut dla tradycyjnego publicznego transportu lub poruszania się własnym autem. W zależności od wybranego modelu hulajnoga elektryczna Motus pozwala pokonać dystans do 60km bez konieczności ładowania akumulatora. Pełne oświetlenie hulajnogi, stabilna konstrukcja oraz szeroki deck gwarantują dobrą widoczność i bezpieczeństwo, duże koła natomiast pozwalają komfortowo pokonywać krawężniki oraz wszystkie nierówności na drodze. Miejska hulajnoga elektryczna Motus posiada także funkcję składania kierownicy, dzięki czemu można komfortowo ją przewozić w bagażniku auta lub w komunikacji publicznej.

Hulajnoga Motus na wycieczkę za miasto

Marka oferuje także wyczynowe hulajnogi elektryczne Motus stworzone przede wszystkim z myślą o osobach poszukujących wrażeń poza miejskimi chodnikami i ścieżkami rowerowymi. W propozycji marki odnaleźć można modele, które potrafią rozwinąć prędkość do 60km/h oraz pokonać dystans 60 km na jednym ładowaniu. Wyposażone w podwójną amortyzację, przedniego i tylnego koła oraz dwa silniki, pozwalają komfortowo pokonywać nawet najbardziej wyboiste szlaki lub drogi o dużym nachyleniu. Wyczynowa hulajnoga Motus wyposażona została w tarczowe hamulce, szerokie opony, stabilny deck oraz pełne oświetlenie, które znacząco zwiększają bezpieczeństwo w trakcie jazdy. Hulajnogi elektryczne Motus stworzone do jazdy wyczynowej, podobnie jak miejskie modele, posiadają składane kierownice, co umożliwia ich wygodny transport niemal każdym pojazdem.

Sprawdź naszą ofertę hulajnóg elektrycznych marki Motus, wybierz swój model i ciesz się jazdą miejską oraz po nieutwardzonych terenach.

więcej