Miraculum - biedronka i czarny kot - zabawki

Filtruj
Kategorie
Dla kogo
Kolor
Okazja
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Miraculum: Biedronka i Czarny Kot - zabawki

“Miraculum: Biedronka i Czarny Kot” to serial animowany dla dzieci produkcji francusko-japońsko-koreańskiej, którego premiera miała miejsce w Korei 1 września 2015 roku. W Polsce serial emitowany jest na kanale Disney Channel od 6 grudnia 2015 roku. Za kreację serialu odpowiadają wytwórnie ZAG Entertainment, Method Animation, Toei Animation oraz SAMG Animation.

Seria “Miraculum: Biedronka i Czarny Kot” zajmuje szczytowe miejsca w rankingach popularności programów telewizyjnych dla dzieci na całym świecie, w tym także w Polsce. To skłoniło producentów zabawek do wykorzystania motywów programu i wypuszczenia na rynek dziesiątek gadżetów i zabawek z wizerunkami głównych bohaterów serii.

Zabawki “Miraculum: Biedronka i Czarny Kot”

Głównymi bohaterami serialu jest dwoje przeciętnych licealistów - Marinette i Adrien, którzy prowadzą także drugie, niezwykłe życie wcielając się w role superbohaterów - Biedronkę i Czarnego Kota. Ich misją jest walka ze złem i powstrzymanie złoczyńcy nazywanego Władcą Ciem. To właśnie Marinette i Adrien stali się twarzami, które można oglądać na zabawkach i gadżetach produkowanych na licencji twórców serialu.

Wśród ogromnej ilości zabawek Miraculum dostępne są lalki z akcesoriami, figurki, puzzle, gry planszowe, zabawki interaktywne oraz zestawy kreatywne. Można kupić także artykuły piśmiennicze i kreatywne takie, jak  kredki, farby, plastelinę, długopisy, czy ołówki z wizerunkami superbohaterów. W naszej ofercie znajdują się również gadżety szkolne i elementy wystroju, w tym bidony Miraculum, śniadaniówki, plecaki, torby, piórniki, przyborniki na biurko, lampki nocne LED, koce, pościele, stroje karnawałowe, a nawet kaski rowerowe.

Dla wszystkich małych miłośników serialu przygotowane zostały także akcesoria urodzinowe w postaci papierowych talerzyków, kubeczków, serwetek, balonów, świeczek oraz innych dekoracji imprezowych z motywami z serialu.

Zapoznaj się z naszym asortymentem zabawek “Miraculum: Biedronka i Czarny Kot” i wybierz gadżet, który sprawi największą radość Twojemu dziecku.

więcej