Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Sprzedawca
  • więcej
Wiek
Liczba elementów w komplecie
Kolor
Dostępność
Cena
Ocena

Lovi

Lovi to polski producent artykułów do karmienia piersią oraz butelką dla dzieci i niemowląt. Wszystkie produkty powstały w ścisłej współpracy ze specjalistami w dziedzinie laktacji, neonatologii oraz logopedii. Stworzone butelki, smoczki i laktatory zostały przebadane i uznane za bezpieczne dla zdrowia matki i dziecka. Jednocześnie nie zagrażają one prawidłowemu odruchowi ssania u dziecka.

Karmienie piersią

Pierwsze pory karmienia piersią bywają dla mam nerwowe, ale artykuły oferowane przez Lovi pomagają przejść przez ten okres bez stresu. W ofercie producenta znajdują się między innymi laktatory, które są nieodzowne w momentach, gdy podawanie pokarmu piersią jest utrudnione lub niemożliwe. Odciągnięte mleko przechowywać można w specjalnych torebkach, dzięki czemu każda mama ma pewność, że podaje dziecku zdrowy i świeży posiłek niezbędny do jego prawidłowego rozwoju.

Karmienie butelką

Zestaw butelek, smoczków i podgrzewaczy jest niezastąpiony w karmieniu nieco starszych dzieci. Produkty zostały wykonane z wysokiej jakości, atestowanych materiałów, które zapewniają pociechom bezpieczeństwo. Dodatkowo, by mieć pewność, że wszystkie plastikowe elementy są czyste i pozbawione bakterii, marka Lovi oferuje sterylizatory, które wyczyszczą i wysuszą elementy mające bezpośrednią styczność z jedzeniem. Do kompletu zakupić można także liczne akcesoria, które oprócz pięknego designu odznaczają się też dużą funkcjonalnością.

Uspokajanie dziecka

Elementarną czynnością, którą musi przyswoić dziecko, jest odruch ssania. Smoczki z kolekcji Lovi pozwalają na prawidłowe wykształcenie tej czynności przy zachowaniu najwyższych norm jakości. Niezwykle istotną zaletą jest też czynnik uspokajający, gdyż dzięki smoczkowi małe dzieci czują się bezpiecznie, a to pozwala im ukoić nerwy. Kolorowym dodatkiem są też tasiemki, które mocuje się do ubrań dziecka. To rozwiązanie skutecznie chroni smoczek przed zgubieniem i pobrudzeniem, jednocześnie pozostawiając go w zasięgu ręki maluszka.

Produkty dla starszych dzieci

Marka Lovi posiada też asortyment skierowany do nieco starszych dzieci. W swojej ofercie mają kolekcję kubków, które są niezwykle pomocne przy odstawieniu butelki na rzecz szklanek. Niekapki ograniczają ryzyko zakrztuszenia się poprzez technologię umożliwiającą kontrolę ilości przepływającego napoju lub wody. Wszystkie modele dostosowane są do nieporadności małych dzieci i pomagają im przyswoić nową umiejętność picia bez rozlewania. Dla aktywnych maluchów dostępne są też wersje ze słomką lub poręcznym uchwytem.

więcej

TOP - najczęściej kupowane produkty Lovi