Filtruj
Kategorie
Kategoria
Polecane
Dla kogo
Maksymalne obciążenie
Kolor
Sprzedawca
Ocena
Cena

Kugoo

Marka Kugoo powstała w 2015 roku i jest obecnie jednym z wiodących producentów nowoczesnych hulajnóg elektrycznych na świecie. Celem zespołu specjalistów stojących za marką Kugoo było stworzenie ekologicznego pojazdu służącego do szybkiego i sprawnego przemieszczania się po mieście bez emitowania szkodliwych substancji, które mają niekorzystny wpływ na środowisko naturalne. Hulajnogi Kugoo odznaczają się ciekawym wzornictwem oraz solidną konstrukcją zapewniającą bezpieczeństwo oraz wygodę użytkowania.

Hulajnogi Kugoo

Firma Kugoo oferuje różne modele hulajnóg elektrycznych przeznaczonych dla młodzieży oraz dla dorosłych użytkowników. Hulajnogi elektryczne przystosowane są do codziennej jazdy po mieście i cechują się doskonałym stosunkiem jakości do ceny.

Wykonane są z wysokiej jakości, trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów oraz mają solidną, przemyślaną konstrukcję, która pozwala zachować wyprostowaną postawę bez nadwyrężania kręgosłupa.

Wyposażone w mocny silnik oraz pojemny akumulator, w zależności od modelu, mogą rozwijać różne prędkości oraz oferują konkretny czas jazdy na jednym ładowaniu.

Wszystkie modele posiadają podwójny system zawieszenia, który amortyzuje wstrząsy, zapewniając wygodną i płynną jazdę nawet po najbardziej wyboistych drogach. Opony pneumatyczne oraz platforma pokryta drenażową gumową matą dodatkowo przyczyniają się do zwiększenia komfortu jazdy na urządzeniu. Regulowana kierownica pozwala na dostosowanie jej wysokości do wzrostu użytkownika.

Hulajnogi wyposażone są w dwa rodzaje hamulców: elektryczny oraz ręczny, które gwarantują bezpieczeństwo oraz umożliwiają kontrolę nad pojazdem. Przednia lampa led oraz tylne światło hamowania dodatkowo korzystnie wpływają na poziom bezpieczeństwa. Każdy model został wyposażony także w prosty w obsłudze, intuicyjny wyświetlacz, który pokazuje najważniejsze dla prowadzącego pojazd informacje takie, jak poziom zużytej baterii oraz aktualnie rozwijaną prędkość. Pojazdy Kugoo zostały zaopatrzone w trzy tryby jazdy umożliwiające ograniczanie prędkości do 15 km/h, 30 km/h lub 45 km/h.

Hulajnogi elektryczne Kugoo cechują się minimalistycznym wyglądem zaprojektowanym w miejskim stylu oraz prostym, niewymagającym dużej siły system łatwego składania i rozkładania sprzętu. Są lekkie, a po złożeniu zajmują niewiele miejsca, co umożliwia przewożenie hulajnogi w bagażniku samochodu lub w zatłoczonym środku komunikacji miejskiej.

Hulajnogi Kugoo to mobilny i ekologiczny środek transportu, który ułatwia szybki transport po mieście i wspiera zrównoważone niskoemisyjne rozwiązania.

więcej