Konighoffer

Filtruj
Kategorie
Kolor
Materiał
  • więcej
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Konighoffer

Konighoffer to niemiecka marka oferująca wysokiej jakości produkty gospodarstwa domowego przeznaczone zarówno dla amatorów kuchni, jak i profesjonalistów. W ofercie producenta znajdują się urządzenia, akcesoria i naczynia kuchenne. Jego logiem sygnowane są między innymi patelnie, garnki, zestawy sztućców, dzbanki, chlebaki oraz czajniki.

Materiały wysokiej jakości

Do produkcji artykułów wykorzystuje się starannie dobrane materiały i najnowsze rozwiązania technologiczne, a same produkty przed wprowadzeniem na rynek są poddawane specjalistycznym testom. Konighoffer wyróżnia asortyment gospodarstwa domowego o wysokim współczynniku odporności na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne. Odpowiednia dystrybucja ciepła pozwala na równomierne ogrzewanie dania, umożliwiając oszczędzanie energii.

Produkty znajdujące się w ofercie niemieckiego producenta wyróżniają się wysoką jakością i niewygórowana ceną. Firma znana jest z wykorzystywania rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo oraz pożądaną ergonomię. Należą do nich choćby profilowane i nienagrzewające się uchwyty garnków czy patelni. Ich solidne wykonanie gwarantuje bezproblemowe użytkowanie przez wiele lat.

Nowoczesny kuchenny design

Produkty Koninghoffer zostały zaprojektowane w taki sposób, aby mogły dopasować się do każdej współczesnej kuchni, dlatego bogata oferta obejmuje zarówno klasyczny, jak i nowoczesny design. Gama kolorystyczna zaprojektowanych akcesoriów jest bardzo uniwersalna, co zapewnia też pożądaną praktyczność. Konighoffer stawia również na intuicyjność oraz pomysłowość w celu optymalizacji gotowania i czerpania z niego satysfakcji.

więcej