Klausberg

Filtruj
Kategorie
Sprzedawca
  • więcej
Ocena
Cena

Kalusberg

Klausberg jest pochodzącą z Niemiec firmą, która od wielu lat zajmuje się produkcją i dystrybucją rozmaitego rodzaju akcesoriów, sprzętów i narzędzi domowych – głównie o przeznaczeniu kuchennym, lecz nie tylko. Jej produkty są sprzedawane na terenie Europy oraz za oceanem. Do czołowych wyrobów marki należą garnki Klausberg, które sprawdzają się na różnych typach kuchenek.

Wyposażenie kuchni z Klausberg

W ofercie Klausberg znajduje się szeroki wybór produktów, dzięki którym można w pełni wyposażyć kuchnię. Garnek na kuchenkę indukcyjną, na kuchnię elektryczną i na tradycyjną kuchenkę gazową to podstawowe narzędzia do codziennego gotowania. Są dostępne w klasycznej, stalowej wersji, ale też z marmurowym wykończeniem i z nieprzywierającą powłoką. Garnki są także zróżnicowane pod względem estetycznym, mają rozmaite dodatkowe funkcjonalności. Oprócz nich dostępne są też pojemniki do pieczenia, takie jak brytfanna i naczynia żaroodporne.

Kolejnym podstawowym kuchennym sprzętem elektrycznym jest czajnik Klausberg. Klasyczne modele dostępne są w wielu kolorach i także sprawdzą się na różnych kuchenkach. Można znaleźć warianty o różnych pojemnościach i o wielu rodzajach wykończenia – stalowe, marmurowe, połyskujące, czarno-białe lub intensywnie barwne. Ponadto czajniki firmy Klausberg są wyposażone w elementy zabezpieczające przed poparzeniem i poprawiające komfort użytkowania.

System przygotowywania i przechowywania jedzenia z Klausberg

Marka Klausberg proponuje także szereg produktów ułatwiających tzw. meal prep, czyli gospodarowanie jedzeniem (i czasem) dzięki starannemu planowaniu posiłków. Np. garnek na parę Klausberg, w którym jednocześnie można przygotowywać kilka części składowych obiadu, przybory kuchenne, młynki elektryczne w wersji drewnianej, szklanej lub metalowej, przeznaczone do mielenia soli i pieprzu, również znajdują się w ofercie producenta. Do wyboru pozostaje ich rozmiar, a także dopasowanie do gustu i wyposażenia reszty pomieszczenia. Produkty takie jak kubki termiczne Klausberg i pojemniki próżniowe na żywność są zaś stworzone z myślą o osobach, które często się przemieszczają.

Producent Klausberg proponuje także akcesoria przydatne do przechowywania gotowego jedzenia. Są to m.in. chlebaki w różnych wersjach, czy metalowe i szklane pojemniki o rozmaitych kolorach i wykończeniach do każdej kuchni – sprawdzają się w szafkach i spiżarni. Dostępne są zarówno klasyczne, jak i nowoczesne wersje produktów. Klausberg ma w ofercie pojedyncze produkty lub gotowe komplety, a asortyment jest regularnie poszerzany.

więcej