Filtruj
Kategorie
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Kanlux

Kanlux to najstarsza i jedna z największych polskich marek produktów oświetleniowych. Jako mała rodzinna firma została założona przez ojca i syna w 1989 roku. Obecnie Kanlux z ponad 30-letnią tradycją jest wiodącym producentem lamp, żarówek, świetlówek i halogenów oraz oferuje swoje produkty w blisko 40 krajach świata.

Marka otrzymała wiele nagród. W roku 2021 została wyróżniona godłem Polska Dobra Marka 2021. Za działalność i rozwój w latach 2011-2021 przyznano firmie Kanlux tytuł Konsumenckiego Lidera Jakości.

Lampy Kanlux

W bogatym asortymencie marki Kanlux można znaleźć szeroki wybór lamp przeznaczonych do domów, mieszkań i ogrodów, a także do obiektów komercyjnych i przemysłowych. Firma oferuje również swoim klientom osprzęt elektroinstalacyjny umożliwiający montaż oświetlenia.

Oprawy sufitowe, ścienne, lampy stojące, biurkowe, oświetlenie łazienkowe, lampy zewnętrzne oraz techniczne pozwalają zaprojektować kompletne oświetlenie swojego domu. Lampy ogrodowe Kanlux rozjaśniają wejście i podjazd w energooszczędny sposób, a dzięki wielokrotnym testom i badaniom, jakim zostały poddane są bezawaryjne i służą przez wiele lat.

Oferta marki to także produkty przeznaczone do sklepów, butików i stoisk handlowych. Downlighty i projektory umożliwiają wyeksponowanie konkretnych stref i kolorów. Panele led, plafoniery i oprawy rastrowe to artykuły dedykowane z kolei wnętrzom biurowym, a także placówkom medycznym, administracyjnym i oświatowym.

Doskonała jakość opraw sufitowych Kanlux została poparta 2-letnią gwarancją firmy. Marka oferuje zarówno eleganckie i klasyczne oprawy, jak i wzbogacone o dekoracyjny pasek led dostępny w różnych wariantach kolorystycznych. Doskonale sprawdzą się zarówno w domu, jak i restauracjach i hotelach.

Żarówki Kanlux

Kanlux to także bogata oferta żarówek led o różnych rodzajach gwintu i kształtach główki. Dostępne są w wielu barwach i o rozmaitej intensywności światła.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii żarówki led zużywają od 80% do 90% mniej energii niż tradycyjne żarówki oraz mają dłuższą żywotność.

Linia IQ-LED Kanlux z 3-letnią gwarancją producenta to najwyższa jakość komponentów i specjalnie zaprojektowane diody LED. Dzięki nim żarówki są całkowicie bezpieczne i przyjazne dla oczu oraz zapewniają pełen komfort użytkowania.

XLED Kanlux to z kolei linia produktowa stworzona na wzór klasycznego wyglądu żarówek. Pokryte powłoką lustrzaną doskonale odbijają i rozpraszają światło tworząc efekt przytulnego i nastrojowego oświetlenia.

więcej