Gift World

Filtruj
Kategorie
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Gift World

Gift World to polska hurtownia z niecodziennymi gadżetami i upominkami okolicznościowymi. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Poznaniu. Asortyment jest bardzo szeroki – można w nim znaleźć niewielkie breloki, śmieszne artykuły przydatne w kuchni, a także produkty o większych gabarytach. W ofercie są dostępne między innymi takie przedmioty jak kulki magnetyczne Gift World, szablony do kawy, poduszki, kubki, a nawet ręczniki. Każdy z tych produktów stanowi ciekawy prezent dla bliskiej osoby.

Gift World – kubek wcale nie musi być nudny

Co ciekawego znajduje się w asortymencie Gift World? Kubek o oryginalnym designie to jedna z propozycji. Dostępne są różnorodne wzory – od białych ceramicznych z grafiką pandy, przez naczynia w kształcie zwierząt, po interaktywne, wyposażone w tablicę do pozostawiania wiadomości. Miłośników fotografii zainteresuje także Gift World kubek obiektyw. Zamiast picia w nim herbaty czy kawy można go również wykorzystać jako miejsce do przechowywania różnych przedmiotów, np. ołówków, długopisów lub klisz do aparatu.

Gift World – tablica szpilkowa i wiele innych śmiesznych gadżetów

Gift World szpilkowa tablica to ciekawy gadżet, z którego pomocą można puścić wodze wyobraźni. Zabawka służy do odciskania rozmaitych kształtów, np. ludzkiej dłoni ułożonej w przyjazny gest. Dostępne są modele w dużych rozmiarach oraz bardziej poręczne wersje mini. Podobnie działa Gift World tablica naklejana na ścianę, z tym że użytkownik musi po niej rysować. Sprzęt jest samoprzylepny i dzięki temu prosty w montażu, jego rozmiary da się dostosować do wymiarów przestrzeni, w której ma zawisnąć tablica.

Miłośników japońskich dań zainteresuje Gift World sushi maker – maszynka jest prosta w obsłudze i pozwala szybko zawinąć ryż, tykwę oraz ulubioną rybę w estetyczny rulonik. Z ciekawych gadżetów kuchennych warto wspomnieć również o foremkach do lodu w różnych zabawnych kształtach. Dostępne są także oryginalne zaparzacze, np. w kształcie ludzika, który bierze gorącą kąpiel w herbacie.

Inne ciekawe propozycje na prezent to Gift World kostka Sudoku – wielbiciele kostek Rubika będą zaskoczeni, ponieważ ten typ zabawki polega na układaniu ścian tak, aby nie doszło do powtórzenia cyfr. W ofercie Gift World dostępna jest także popularna magiczna kula nr 8.

więcej