Gerber

Filtruj
Kategorie
Wiek
Cena
Ocena klientów
Dostępność

Gerber

Firma Gerber powstała w Stanach Zjednoczonych. Pierwsze gotowe dania dla dzieci tej marki pojawiły się na rynku w 1928 roku, wtedy jeszcze pod nazwą „Gerber’s”. Dziś produkty Gerber obiadki, soki oraz deserki – są rozpoznawalne na całym świecie. 

Polski zakład przedsiębiorstwa znajduje się w Rzeszowie. To właśnie tam zlokalizowane jest laboratorium Nestlé Quality Assurance Center (Centrum Zapewniania Jakości Nestlé). Jednostka specjalizuje się w produkcji posiłków dla niemowląt zgodnie z pediatrycznymi zaleceniami żywieniowymi.  

Gerber – obiadki dla maluchów

Słoiczki Gerber są przeznaczone dla niemowląt w wieku do 4 miesięcy, a także dla dzieci powyżej 5. miesiąca życia, których dieta powinna być stopniowo rozszerzana o nowe składniki. Dla każdej grupy wiekowej stworzono inną linię smacznych dań. Zupki Gerber produkowane są z warzyw i owoców, które spełniają bardzo surowe normy. Ich formuła została opracowana tak, zapewnić odpowiednią ilość składników odżywczych i witamin na każdym etapie rozwoju dziecka.

Gerber – soki i deserki

Obiadki Gerber to nie jedyna warta uwagi propozycja amerykańskiej firmy. W sprzedaży są dostępne także soki oraz deserki Gerber. W ich składzie znalazły się tylko i wyłącznie naturalne składniki, bez barwników i sztucznych konserwantów. Rodzice, których pociecha ma specjalne potrzeby żywieniowe, mogą wypróbować przetwory bez cukru, a także słoiczki bezglutenowe. Ten drugi typ żywności jest wskazany u maluchów ze zdiagnozowaną celiakią.

Słoiczki Gerber – na co dzień i w podróży

Słoiki Gerber wystarczy podgrzać w mikrofalówce lub w kąpieli wodnej i podać dziecku, nie martwiąc się przy okazji o skład produktu i dodatek sztucznych wzmacniaczy smaku. Gerbery w słoiczkach przydają się także podczas podróży – dostęp do małej kuchenki turystycznej lub palnika i wody pozwoli szybko przygotować zdrowe i wartościowe danie dla niemowlaka.

Na uwagę zasługują słoiczki z linii Gerber Organic, czyli przetwory ze składników pochodzących z certyfikowanych gospodarstw ekologicznych. Ich wysoką jakość potwierdza odnawiany co roku certyfikat PL-EKO-07-16926. Warto sprawdzić także asortyment Gerber po 4. miesiącu – to produkty przeznaczone dla dzieci, u których właśnie rozpoczęto rozszerzanie diety. Znaleźć można tu jednoskładnikowe przeciery owocowe i warzywne, a także zupki jarzynowe oraz zdrowe deserki i soki – z jabłek, winogron, wiśni, maliny oraz gruszki.

więcej

TOP - najczęściej kupowane produkty Gerber