Filtruj
Kategorie
Wiek
Płeć
Seria
Producent
Cena
Ocena klientów

Geomag

Geomag to szwajcarska firma produkująca klocki magnetyczne dla dzieci. Przedsiębiorstwo działa w branży artykułów dla najmłodszych od 1998 roku. Klocki magnetyczne Geomag są zdobywcami wielu prestiżowych międzynarodowych nagród, w tym między innymi Best TOY 2017, ERA Winner 2018 czy też TOP TOY of the Award 2014. Zostały one zaprojektowane tak, by rozwijać wyobraźnię i kreatywność. Z produktu korzystają chętnie nie tylko dzieci, ale także osoby dorosłe, np. w celu wykonania wstępnego projektu konstrukcji, przeprowadzenia ciekawej lekcji lub przedstawienia szerszemu gronu jakiegoś modelu przestrzennego.

Klocki Geomag – bezpieczna zabawka dla małych dzieci

Klocki Geomag składają się z dużych i trudnych do połknięcia elementów – dzięki temu mogą ich używać maluchy w wieku powyżej 3 lat. Zabawki zostały wykonane z bezpiecznych komponentów spełniających bardzo rygorystyczne europejskie i międzynarodowe normy bezpieczeństwa. Dodatkowo są one miękkie w dotyku, kolorowe i mają intrygujące kształty. Cechy te wpływają pozytywnie na stymulację wszystkich zmysłów dziecka. W ofercie znalazły się między innymi Geomag Panels Glitter. Magnetyczne pałeczki z niklowanymi kulkami pozwalają budować trójwymiarowe figury o różnych kształtach.

Geomag – klocki do nauki

Klocki magnetyczne Geomag pozwalają zrozumieć, jak działają pola magnetyczne. Zabawka może posłużyć do nauki chemii, matematyki lub fizyki, w związku z czym jest ona chętnie wykorzystywana przez nauczycieli. W kolekcji Geomag Panels są dostępne różnorodne elementy, z których pomocą da się budować trójwymiarowe obiekty i przestrzenne konstrukcje – od prostych sześcianów, prostopadłościanów i równoległoboków po skomplikowane obiekty, np. wieże, pojazdy lub nawet roboty. Zestaw klocków Geomag Mechanics rozwija umiejętności dotyczące praktycznego wykorzystania praw fizyki. Modele są tworzone wokół magnetycznego rdzenia, który wprawia klocki w ruch.

Geomagi – klocki magnetyczne dla młodych inżynierów

Klocki magnetyczne Geomag stanowią dobry wybór dla rodziców, którzy chcą rozbudzić w swoich dzieciach pasję do nauki. Zabawka pozwala zapoznać się z różnymi technikami konstruowania oraz demonstruje, w jaki sposób działa tarcie, siły magnetyczne oraz co powoduje ruch obrotowy. Klocki Geomag rozwijają wyobraźnię przestrzenną, wspomagają także nieszablonowe myślenie. Łączenie prętów, patyczków, kuleczek, platform i paneli w trójwymiarowe figury stanowi dobrą rozrywkę dla osób w każdym wieku – zarówno dzieci, jak i dorosłych.

więcej