FRITZ! Mesh Wi-Fi
Powiększ sieć Wi-Fi z Mesh!
Wi-Fi w domu jest świetne! Jednak zdarza się, że zasięg w niektórych miejscach jest słabszy. Rozwiązaniem w tym przypadku jest technologia Mesh. Podłącz kilka punktów dostępowych Wi-Fi w różnych miejscach w domu i stwórz jedną spójną sieć – posiadającą jedną nazwę i jedno hasło. Zobacz jakie to proste i wygodne!
Sprawdź
FRITZ!Box
Więcej niż router
FRITZ!Box zapewnia stabilne połączenie dla wszystkich typów łącz. FRITZ!Box to domowe centrum sterowania dla Twojej sieci do której podłączysz Internet światłowodowy, DSL, łącze mobilne 5G/LTE. Dodatkowo FRITZ!Box integruje Smart Home i centralkę telefoniczną – wszystko w jednym urządzeniu.
Sprawdź
FRITZ!Repeater
Wzmocnij zasięg sieci Wi-Fi
Repeatery z rodziny FRITZ! pozwalają w dziecinnie prosty sposób zwiększyć zasięg sieci bezprzewodowej do tego są gotowe do działania w przeciągu zaledwie kilku sekund za pomocą jednego przycisku.
Sprawdź
FRITZ!Powerline
Internet z gniazdka elektrycznego
Gniazdko w roli portu sieciowego! Adaptery FRITZ!Powerline łączą się między sobą nawet z gigabitową prędkością a dane przesyłane są przez instalację elektryczną. Wykorzystaj kable elektryczne w domu do granic możliwości tworząc z nich optymalną sieć LAN i Wi-Fi także w technologii Mesh.
Sprawdź
FRITZ! Smart Home
Większy komfort i oszczędzanie energii
FRITZ Smart Home wzbogaca dom o praktyczne funkcje, komfort oraz zapewnia oszczędzanie energii. Wraz z głowicami termostatycznymi, inteligentnymi gniazdkami, przyciskami oraz oświetleniem stworzysz swój ekologiczny i inteligentny dom.
Sprawdź

Dlatego FRITZ!

Innowacje i kompetencje w Berlinie

FRITZ! to marka firmy AVM specjalizującej się w produkcji rozwiązań sieciowych, szczególnie routerów dla domu i małych biur. W 1986 roku czterech studentów wpadło na pomysł, aby komputery mogły się ze sobą komunikować. Od tego czasu AVM koncentruje się na rozwoju wewnętrznym i z pasją poświęca się bezpiecznym i innowacyjnym produktom do połączeń szerokopasmowych w siedzibie firmy w Berlinie.

Wydajny sprzęt i inteligentne oprogramowanie

Sprzęt i oprogramowanie FRITZ! są skoordynowane i doskonale połączone. Oznacza to, że zawsze otrzymujesz najnowsze technologie i innowacje dla swojej sieci domowej. Najszybszy Internet z routerami FRITZ!Box działa na każdym łączu – DSL, kablowym, światłowodowym, LTE lub 5G.

Wszystko dla sieci Wi-Fi Mesh

Seria produktów Mesh Wi-Fi - FRITZ!Repeater i FRITZ!Powerline rozszerzają sieć domową. Uzyskasz znacznie większy zasięg Wi-Fi, oraz błyskawicznie skonfigurujesz swoją sieć za naciśnięciem jednego przycisku. Wzbogać swoją sieć domową o FRITZ!Powerline, niezawodne urządzenia, które wykorzystują domową instalację elektryczną do przesyłania Internetu. Seria FRITZ!WLAN Stick wygodnie połączy komputery z siecią Wi-Fi przez każdy wolny port USB.

System FRITZ!OS to geniusz rodziny FRITZ!

To system operacyjny zawarty w routerach FRITZ!Box, który zarządza całą siecią domową. Dzięki inteligentnemu systemowi operacyjnemu odkryjesz fascynujące możliwości sieci domowej. FRITZ!OS regularnie wprowadza nowe funkcje i ulepszenia. Koncepcja obsługi, nagrodzona przez prasę i doceniana przez użytkowników, zachwyca swoją prostotą.

Aplikacje FRITZ!App

Praktyczne aplikacje dodają nowe funkcje do produktów FRITZ!, smartfonów i tabletów. Umożliwiają zdalne zarządzenie routerem FRITZ!Box i siecią domową m in. dostępu do dysku sieciowego FRITZ!NAS. Ponadto aplikacje zapewniają łatwe sterowanie urządzeniami Smart Home lub wykonywanie połączeń telefonicznych za pomocą smartfonu, lub przez telefon stacjonarny FRITZ!Fon.

Bezpłatna aplikacja FRITZ!Smart Home to wygodny pilot zdalnego sterowania urządzeniami FRITZ!Smart Home w domu i w podróży. Umożliwia przegląd urządzeń z serii FRITZ!Smart Home i dostosowanie widoku do własnych preferencji, dzięki tej aplikacji możesz zarządzać wszystkimi posiadanymi urządzeniami opartymi na protokole FRITZ!DECT oraz Zigbee.

Bezpłatne aktualizacje

Produkty FRITZ! są stale rozwijane. Oznacza to, że sieć domowa jest zawsze aktualna. A jeśli chcesz, FRITZ!Box przeprowadzi wszystkie aktualizacje automatycznie.

Bezpieczeństwo zawsze na pierwszym miejscu

Zachowaj pełną kontrolę nad wszystkimi funkcjami w urządzeniach. Kompleksowa koncepcja bezpieczeństwa produktów FRITZ! chroni Twoją komunikację. Jest ona przez nas stale testowana i rozwijana. W routerach FRITZ!Box znajdziesz szereg funkcji odpowiadających za bezpieczeństwa – na szczególną uwagę zasługuje serwer VPN (WireGuard i IPsec), która pozwala na zdalne bezpieczne szyfrowane połączenia z siecią domową.

Liczne nagrody

Niezależne raporty z testów wielokrotnie potwierdzają wyjątkową jakość produktów FRITZ! W rezultacie otrzymały one już ponad 1000 nagród.

więcej