Filtruj
Kategorie
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Foreo

Marka Foreo szturmem zdobyła rynek profesjonalnych urządzeń do pielęgnacji w zaledwie kilka lat. Dzisiaj znana jest niemal na całym świecie, a jej urządzenia pomagają przeprowadzać właściwą pielęgnację skóry wielu kobietom, jak i mężczyznom.

Specjalne szczoteczki do mycia twarzy o nazwie Foreo Luna są prawdziwym hitem, który doskonale sprawdzi się jako prezent dla dziewczyny czy żony. Te nowoczesne urządzenia pozwolą usunąć niemal cały martwy naskórek, sebum i różne zanieczyszczenia z twarzy, wspaniale regenerując i odmładzając cerę. Co więcej, firma Foreo jest laureatem wielu nagród za swoje innowacyjne, nowoczesne urządzenia do pielęgnacji. Oprócz wspomnianych szczoteczek, warte sprawdzenia są również inne produkty marki, takie jak np. szczoteczki elektryczne do zębów Issa, masażery pod oczy Iris, masażery pod oczy Iris, czy specjalne aplikatory do maseczek Ufo.

Dzięki produktom tej marki właściwie zadbasz o skórę swojej twarzy i higienę jamy ustnej. Postaw na niezwykle skuteczną, nowoczesną technologię soniczną i sprawdź różne modele urządzeń do pielęgnacji.

więcej