Fitness Authority

Filtruj
Kategorie
Sprzedawca
Ocena
Cena

Fitness Authority

Fitness Authority to polska firma zajmująca się produkcją i dystrybucją różnego rodzaju preparatów służących uzupełnieniu diety osób aktywnych fizycznie. W jej asortymencie znajdują się rozmaite specyfiki o określonym działaniu, które wspierają treningi, odchudzanie czy też rehabilitację. Dzięki szerokiej ofercie produktów każdy – w zależności od potrzeb – może znaleźć opcję najbardziej odpowiednią dla siebie.

Zdrowy styl życia

Osoby dbające o prowadzenie zdrowego stylu życia z różnych powodów sięgają po produkty wspomagające. Fitness Authority proponuje wolne od dopingu, przebadane substancje o potwierdzonym działaniu. W asortymencie marki znajdują się przede wszystkim różnego typu odżywki. W przypadku regularnie i intensywnie trenujących osób właściwe uzupełnianie diety izolatem białka może przynieść bardzo dobre efekty. Oprócz klasycznych izolatów serwatkowych, jak Gold Whey Protein Isolate, są także dostępne inne preparaty, np. kreatyna czy glutamina.

W zależności od sposobu odżywiania na różnych etapach życia mogą być przydatne rozmaite witaminy i suplementy. Fitness Authority proponuje rozwiązania w postaci pojedynczych witamin lub odpowiednio zbilansowanych mieszanek. W asortymencie marki można zatem znaleźć zarówno witaminę C z dobroczynnymi ekstraktami roślinnymi, jak i kompleks witamin i mikroelementów, wspierających pracę całego organizmu – np. produkt Lipoburn. Dostępne są także preparaty zalecane w trakcie stosowania diet redukcyjnych.

Odżywki i suplementy dla sportowców

Sportowcy i osoby wykazujące dużą aktywność fizyczną w ciągu dnia są grupą docelową marki Fitness Authority. Białko w postaci izolatu to standardowy wybór wśród miłośników ćwiczeń siłowych. Dużą popularnością cieszą się także odpowiednie kompozycje suplementów, dostosowane do rodzaju treningu oraz momentu dnia – znajdą się zatem przedtreningówki podnoszące wydolność organizmu, gainery wspomagające budowanie mięśni czy tzw. spalacze, dzięki którym redukcja masy ciała staje się łatwiejsza.

Wybór dostosowany do preferencji

Funkcjonalne odżywki i suplementy nie muszą być nieprzyjemne w smaku. Produkty dostępne w asortymencie Fitness Authority występują w różnych wersjach smakowych, dopasowanych do preferencji szerokiej grupy klientów. Batoniki i odżywki proteinowe, a także inne preparaty – np. pobudzający Napalm shot – posiadają najczęściej smaki owocowe lub zbliżone do różnych popularnych słodyczy.

więcej