Filtruj
Kategorie
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Fiskars

Fiskars to najstarsza, nieprzerwanie istniejąca firma w Finlandii i jednocześnie jedna z pierwszych, które powstały w Europie. Została założona w 1649 roku, w tym samym czasie, kiedy w miejscowości Fiskars otwarto hutę stali. Niemal od początku swojego istnienia przedsiębiorstwo ulepszało metody produkcji i wprowadzało nowatorskie rozwiązania techniczne. To tu wyprodukowano w 1967 roku pierwsze na świecie nożyczki z uchwytami z tworzywa sztucznego. Obecnie marka Fiskars znana jest głównie z produkcji narzędzi kuchennych i ogrodowych. 

Noże i akcesoria do krojenia

Noże Fiskars zaprojektowano tak, aby służyły przez wiele lat. Zostały wykonane z  japońskiej stali nierdzewnej. Rękojeść każdego narzędzia ma kształt umożliwiający cięcie i krojenie pod dowolnym kątem, a pokrycie specjalną powłoką ułatwia trzymanie. Zastosowanie technologii LZR-EDGE™ sprawiło, że nóż Fiskars pozostaje 4 razy dłużej ostry niż standardowe noże innych producentów. Klienci mają do wyboru kilka linii produktu, mogą też zdecydować się na cały zestaw noży Fiskars w czarnym bloku. Wszystkie produkty mogą być myte w zmywarce.

Nawet najlepsze noże kiedyś stracą ostrość. Ostrzałki do noży Fiskars pomogą użytkownikom narzędzi kuchennych poradzić sobie z tym problemem. Są proste w konstrukcji i wygodne w użyciu.

Wszystko do ogrodu

Zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy ogrodnictwa potrzebują solidnych narzędzi. W ofercie producenta znalazło się wiele akcesoriów przydanych podczas prac w ogrodzie. Grabie Fiskars pomogą zadbać o porządek oraz przygotować glebę pod uprawy. Produkowane z wytrzymałej, hartowanej stali szpadle Fiskars mają kształty głowic, które zostały przystosowane do różnorakich zadań. Każda łopata Fiskars wyróżnia się wytrzymałym, ergonomicznie wyprofilowanym trzonkiem z możliwością dopasowania długości do wzrostu ogrodnika.

Sekatory Fiskars posiadają ostrza z odpornej na korozję stali oraz lekkie i wytrzymałe uchwyty. Ich konstrukcja zwiększa siłę i precyzję cięcia. Siekiery Fiskars zaś poradzą sobie z rozłupaniem nawet najgrubszego pnia. Odpowiednie wyważenie głowicy i trzonka zapewnia bezpieczeństwo i komfort pracy.

Narzędzia Fiskars projektowane są według najnowocześniejszych technologii, dzięki czemu wyróżniają się trwałością i służą użytkownikom przez wiele lat. Fiskars oferuje całą gamę części zamiennych do swoich produktów oraz akcesoria do ich konserwacji, zgodnie z filozofią firmy mówiącą o tym, że dobre rzeczy warto naprawić, a nie wyrzucać.

więcej