Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Dla kogo
Rodzaj
  • więcej
Marka
  • więcej
Rodzaj skóry
Działanie
  • więcej
Sprzedawca
  • więcej
Ocena
Cena
Wyczyść filtry

Marka: fa usuń

Kosmetyki Fa

Fa to znana na całym świecie marka kosmetyków: mydeł, szamponów do włosów, żeli pod prysznic i dezodorantów. Należy do firmy Henkel i istnieje już od blisko 70 lat. Produkty marki Fa należą do najlepiej sprzedających się i najbardziej znanych linii kosmetyków w Europie, choć są także znane i lubiane w Afryce, Azji i w krajach Bliskiego Wschodu.

Marka Fa jest jedną z wiodących marek kosmetycznych także w Polsce. Dezodoranty i żele pod prysznic Fa należą do najczęściej kupowanych kosmetyków w naszym kraju. Nazwa marki „Fa” zyskała też szczególne miejsce w polskiej kulturze masowej i języku potocznym. Wszystko to dzięki popularnej piosence „Mydełko Fa” Marka Kondrata i Marleny Drozdowskiej, a także zrozumiałym tylko dla Polaków żartom o „fa w kulce”.

Fa – kosmetyki dla każdego

Marka Fa oferuje przede wszystkim kosmetyki pielęgnacyjne do utrzymywania higieny osobistej. Najpopularniejsze produkty Fa to mydła, żele pod prysznic, szampony do włosów, dezodoranty i antyperspiranty w sprayu, roll-on i w sztyfcie, płyny po goleniu i inne.

Fa to kosmetyki dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Bardzo popularne są gotowe zestawy kosmetyków Fa, idealne na prezent. W ich skład wchodzą różne rodzaje produktów z danej linii kosmetycznej Fa: żel pod prysznic, dezodorant i płyn po goleniu (dla mężczyzn) lub Fa - żel pod prysznic i pachnący antyperspirant (dla kobiet). Kosmetyki Fa dla dzieci (szampony i mydła w płynie) mają specjalną, łagodną formułę i zawiera dodatek prowitaminy B5, czyli pantenolu. Każdego roku firma prezentuje nowe linie i zapachy, a także nowe wzornictwo opakowań.

Fa – zaangażowanie na rzecz środowiska naturalnego

Firma Henkel – właściciel marki Fa – deklaruje swoje zaangażowanie w ochronę środowiska naturalnego. Producent oświadcza, że wciąż pracuje nad zmniejszaniem ilości plastiku używanego do produkcji opakowań kosmetyków Fa. Zwiększa też udział plastiku pochodzącego z recyklingu, a także dba o recykling metalowych opakowań dezodorantów w aerozolu.

Henkel i Fa współpracują też z inicjatywą społeczną Plastic Bank, która w zamian za oczyszczanie plaż i innych terenów z plastikowych odpadków zapewnia pomoc ludziom w potrzebie. To edukacja dla dzieci, pomoc socjalna i wynagrodzenia pieniężne. W ten sposób marka Fa wspomaga działania na rzecz less waste i odpowiedzialności społecznej na rzecz krajów rozwijających się.

więcej