Filtruj
Kategorie
Polecane
Dla kogo
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Epee

Epee to znany polski producent zabawek dla dzieci, którego misja polega na dostarczaniu najmłodszym bezpiecznych i sprawdzonych produktów stymulujących wszechstronny rozwój. Marka może pochwalić się wieloma wyróżnieniami i nagrodami potwierdzającymi wysoką jakość tworzonych przez nią akcesoriów. Zabawki z Epee to propozycja dla niemowlaków, przedszkolaków i młodych nastolatków (oferta kierowana jest do użytkowników do 15. roku życia). W asortymencie są dostępne między innymi interaktywne pluszaki, zabawne gadżety, figurki kolekcjonerskie oraz gry familijne i kieszonkowe.

Zabawki Epee

Celem marki Epee jest produkcja zabawek dla dzieci, które wspierają wszechstronny rozwój niezależnie od wieku. W ofercie dostępne są akcesoria z ulubionych dziecięcych bajek – to gratka dla kolekcjonerów zbierających wizerunki bohaterów z popularnych filmów i kreskówek. Producent kieruje swój asortyment zarówno do chłopców, jak i dziewczynek. Dużą popularnością cieszą się gry Epee, umilające wspólne spędzanie czasu w gronie najbliższych. Uczą one przestrzegania zasad zdrowej rywalizacji i zapewniają rozrywkę dla całej rodziny.

W asortymencie producenta znalazła się między innymi Chrono Bomb – gra kieszonkowa, którą można zabrać na wycieczkę, aby zapobiec znużeniu podczas długiej podróży. Dla maluchów Epee proponuje gadżety interaktywne. Wśród nich warto wskazać królika o imieniu Tusia. Zabawka skacze i zachęca niemowlaka do przemieszczania się, najpierw motywując go do raczkowania, a później stawiania pierwszych kroków.

Asortyment produktów Epee

Producent ma w swojej ofercie także kosmetyki dla dzieci. Są to w większości zestawy do kąpieli, mycia zębów i rąk. Największą część asortymentu stanowią jednak zabawki, których celem jest rozbudzanie wyobraźni i stymulowanie rozwoju najmłodszych. Epee proponuje klientom bardzo szeroką ofertę produktów, stale podążając za światowymi trendami rynkowymi i monitorując potrzeby konsumentów z różnych grup wiekowych.

Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom dzieci i ich rodziców, producenci zabawek muszą sprostać konkurencji, jaką niewątpliwie jest rozwijająca się prężnie technologia. Elektronika skutecznie wypiera tradycyjne rozwiązania. Marka Epee dąży do połączenia klasyki z innowacją, czego efektem są interaktywne gadżety i gry dla użytkowników w każdym wieku. Pobudzanie wyobraźni, zachęcanie do kreatywnego spędzania czasu i stymulowanie poszczególnych sfer rozwoju to główny cel akcesoriów oferowanych przez firmę.

więcej