Filtruj
Kategorie
Dla kogo
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Ocena
Cena

Enero

Enero to producent sprzętów i akcesoriów sportowych oraz rekreacyjnych, które zachęcają do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. W ofercie firmy znajdziemy między innymi rolki, hulajnogi, deskorolki, rowerki dziecięce, akcesoria rowerowe, sprzęt niezbędny do uprawiania sportów rakietowych, trampoliny, elektryczne quady, huśtawki oraz deski SUP. Enero w swoim katalogu produktowym posiada także bardzo szeroką propozycję piłek przeznaczonych do uprawiania konkretnych dyscyplin sportu oraz wiele innych sprzętów i akcesoriów gwarantujących doskonałą zabawę.

Hulajnogi Enero dla dzieci i dorosłych

Jednym z topowych produktów marki jest hulajnoga Enero, która w ofercie producenta występuje w wielu różnych wariantach. Marka oferuje hulajnogi dla najmłodszych dzieci, wyposażone w dwa kółka z przodu, które zapewniają stabilność podczas jazdy oraz różnokolorowe, klasyczne hulajnogi dla dzieci starszych. Poza nimi, w katalogu produktowym firmy znajdziemy także hulajnogi dla dorosłych, wśród których dużym zainteresowaniem cieszy hulajnoga elektryczna Enero, która w zależności od wybranego modelu może osiągać prędkość maksymalną do nawet 25 km na godzinę. W ofercie firmy nie brakuje także hulajnóg wyczynowych, charakteryzujących się lekką i jednocześnie wytrzymałą konstrukcją, gwarantującą bezpieczeństwo podczas wykonywania nawet najbardziej zaawansowanych ewolucji.

Sprzęt Enero – zabawa na świeżym powietrzu

Poza hulajnogami producent oferuje także szereg innych produktów zachęcających do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. W jego ofercie znaleźć można między innymi rolki Enero, dostępne w wielu wariantach kolorystycznych oraz rolki 3w1 wyposażone w wymienne płozy, które umożliwiają zmianę rolek w łyżwy lub wrotki. Dodatkowo rolki dla dzieci Enero mają system regulacji długości buta umożliwiający jego dostosowywanie adekwatnie do rosnącej stopy dziecka.

W ofercie firmy nie brakuje rowerków biegowych, które stanowią propozycję dla najmłodszych dzieci. Rowerek biegowy Enero dostępny jest w dwóch wariantach. Pierwszym z nich jest wersja dla dzieci do 24 miesiąca życia. Wyposażona w podwójne kołka z przodu i z tyłu, zapewnia pełną stabilizację podczas jazdy i postoju, co w praktyce oznacza, że poruszanie się na rowerku nie wymaga od dziecka utrzymywania balansu ciała. Drugi wariant to rowerki biegowe dla dzieci starszych, które wymagają już samodzielnego utrzymywania równowagi i tym samym wspierają rozwój koordynacji ruchowej malucha.

Sprawdź naszą ofertę produktów Enero i wybierz z niej sprzęt, który zachęci ciebie i twoją rodzinę do wspólnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

więcej