Energizer

Filtruj
Kategorie
Kolor
Materiał
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena
Wyczyść filtry

Energizer

Energizer to lider branży baterii i akumulatorów obecny na rynku od 1896 roku. Znakiem rozpoznawczym przedsiębiorstwa jest innowacyjność oraz ciągłe udoskonalanie produktów – to dzięki tym cechom osiągnęło ono tak wysoką pozycję. Poza ogniwami flagowym produktem marki jest także latarka Energizer oraz ładowarka Energizer. Hasło reklamujące firmę brzmi „That’s positive energy”.

Energizer – baterie o wysokiej wydajności

Baterie Energizer, to pierwsze w historii ogniw bezpieczne dla środowiska modele alkaliczne AAAA. Energizer zrewolucjonizował branżę także poprzez produkty takie jak Energizer e2 Lithium, czyli najdłużej działająca na świecie bateria dla urządzeń high-tech, ogniwa ze wbudowanym wskaźnikiem naładowania oraz akumulatory NiMH o wysokiej gęstości energetycznej.

Latarka Energizer – niezastąpiona w warunkach niedostatecznej widoczności

Energizer wprowadził na rynek swoją pierwszą latarkę świetlówkową w 1968 roku. Urządzenie zapewniało większą wydajność niż żarówki tradycyjne. Firma nie zamierzała spocząć na laurach. Stworzona w 1970 roku latarka Energizer to pierwszy na świecie model wodoodporny – produkt może być używany w każdych, nawet najbardziej niesprzyjających warunkach. Kilkanaście lat później Energizer znów zawojował branżę poprzez stworzenie pierwszej latarki halogenowej 2D – sprzęt emituje jaśniejsze światło niż żarówki tradycyjne próżniowe, kryptonowe, a nawet ksenonowe.

Ładowarka Energizer – zastrzyk energii dla wszystkich urządzeń codziennego użytku

Poza latarkami i bateriami uznanym na świecie produktem jest także ładowarka Energizer. Urządzenie jest niezastąpione szczególnie wtedy, gdy domownicy korzystają z wielu różnych sprzętów elektronicznych zasilanych na baterie. Poza ładowarką Energizer do codziennego użytku dostępne są także ładowarka Inductive Charger – kompatybilna z nowoczesnym standardem szybkiego bezprzewodowego ładowania oraz ładowarka USB – urządzenie pozwala sieciowo zasilić smartfona lub inny sprzęt mobilny wyposażony w gniazdo USB. Dostępne są różne rodzaje, dopasowane pod względem parametrów technicznych do konkretnych modeli telefonów. W ofercie marki znajduje się także ładowarka do kontrolerów gier – model jest kompatybilny z typem ogniw stosowanych w bezprzewodowych padach gamingowych, dzięki niemu można zyskać wolne porty na konsoli i przeznaczyć je do innych celów, np. podłączenia kamerki internetowej lub słuchawek.

więcej
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.