easyGo

Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Sprzedawca
Wiek
Kolor
Waga dziecka
Kierunek jazdy
Pasy bezpieczeństwa
IsoFix
Dostępność
Cena
Ocena

Wózki i foteliki EasyGo

EasyGo to wiodący polski producent wózków dziecięcych i fotelików samochodowych. Od ponad 10 lat oferuje klientom najwyższej jakości produkty w przystępnych cenach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz współpracy z renomowanymi instytucjami i ośrodkami badawczymi tworzy artykuły spełniające wszystkie oficjalne europejskie normy bezpieczeństwa.

Wózki dziecięce EasyGo

W szerokim asortymencie produktów EasyGo największą popularnością cieszą się wózki dziecięce. Wśród nich można znaleźć modele wielofunkcyjne, 2w1 lub 3w1, które rosną wraz z dzieckiem i mogą służyć od urodzenia aż do 3. roku życia.

Innowacyjne pojazdy z przepinanym siedziskiem i zdejmowaną gondolą mogą pełnić funkcje wózka głębokiego oraz spacerówki. Solidna konstrukcja stelaża oraz pompowane, amortyzowane koła umożliwiają wygodną, komfortową i bezpieczną jazdę po różnych nawierzchniach.

Funkcja SMART FOLD pozwala na złożenie gondoli na płasko, co pomaga zaoszczędzić miejsce w bagażniku. Budki wózków wykonane zostały z wysokiej jakości materiału z filtrem UV, który chroni przed promieniowaniem słonecznym oraz zapewnia dziecku ochronę także przed wiatrem i deszczem.

Spacerówki EasyGo

Wózki spacerowe EasyGo dostępne są w wielu wariantach. Odznaczają się niezwykle nowoczesnym, a jednocześnie eleganckim designem i stonowaną kolorystyką.

Materiały, którymi został pokryty stelaż wykonane zostały z wodoorpornych tkanin niepodatnych na zabrudzenia. Niektóre wózki pokryte są termiczną tkaniną zapobiegają nagrzewaniu się wózka pod budką w upalne słoneczne dni

Dostępne są zarówno większe modele wózków z dużymi pompowanymi kołami, których siedzisko przystosowane jest dla dzieci ważących nawet do 22 kg, a także mniejsze, kompaktowe pojazdy cechujące się lekkością i innowacyjnym systemem składania.

Wszystkie spacerówki EasyGo wyposażone są w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, barierkę chroniącą przed wypadnięciem oraz elementy odblaskowe poprawiające widoczność w trakcie wieczornych spacerów.

Oparcia wózków są regulowane, co pozwala dopasować pozycję siedziska do aktualnych potrzeb malucha i umożliwić mu zarówno swobodną obserwację otoczenia, jak i odpoczynek w pozycji leżącej.

Wózki zostały wyposażone także w przestronny kosz znajdujący się pod siedziskiem, do którego można spakować zakupy, zabawki, napoje oraz inne rzeczy, które mogą przydać się w trakcie spaceru.

Wiele modeli w zestawie posiada także dodatkowe akcesoria w postaci folii przeciwdeszczowej lub ocieplanego śpiworka. Osobno można także dokupić mufki dla opiekuna, które chronią dłonie przed zimnem, parasole chroniące przed słońcem lub termoopakowania na napoje lub mleko.

więcej