Dr.Bacty

Filtruj
Kategorie
Marka
Kolor
Dostępność
Ocena
Cena
Sprzedawca

Dr.Bacty

Dr.Bacty to polski producent, który w 2011 roku wprowadził na rynek innowacyjny ręcznik szybkoschnący. Od tamtego czasu firma oferuje szereg wyrobów dedykowanych morsowaniu, wypoczynkowi plażowemu czy treningom sportowym. Ręcznik Dr.Bacty ze względu na możliwość tworzenia trwałych nadruków wykorzystywany jest jako nośnik reklamowy lub element wyposażenia pokoju dziecięcego. Poza nimi w ofercie firmy znajdziecie także m.in. poduszki podróżne i butelki termiczne.

Ręczniki Dr.Bacty

Najważniejszym elementem oferty firmy Dr.Bacty są ręczniki, które wykonane zostały z włókna stukrotnie cieńszego od ludzkiego włosa — ultramikrowłókna w antybakteryjnej technologii Polygiene. Sprawia to, że ręcznik szybkoschnący Dr.Bacty wyróżnia się chłonnością nawet kilkukrotnie wyższą od jego własnej masy, a przez zapobieganie namnażaniu bakterii długo pozostaje czysty i świeży. Ręcznik treningowy Dr.Bacty jest lekki i po złożeniu zajmuje znacznie mniej miejsca niż tradycyjny odpowiednik.

Dbałość o środowisko naturalne jest szczególnie istotne dla firmy Dr.Bacty. Ręcznik wykonany w technologii Polygiene można prać rzadziej niż jego tradycyjny odpowiednik. Szybkie schnięcie i antybakteryjna powłoka powodują tym samym zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych oraz zużycia wody i energii przez cały cykl jego użytkowania. Jednocześnie jest on łagodny dla skóry i oszczędza jej naturalną florę bakteryjną.

Poduszki podróżne Dr.Bacty

Poduszki podróżne Dr.Bacty wprowadzono na rynek w 2019 roku i natychmiast zdobyły ogromną popularność. Wykonane są z pokrytej oddychającymi materiałami pianki termoelastycznej, reagującej na nacisk i temperaturę ciała. Nie powoduje tym samym zwiększenia potliwości. Dzięki innowacyjnej konstrukcji i łatwej regulacji dopasowuje się do szyi użytkownika. Poduszka podróżna przynosi ulgę i zmniejsza napięcie mięśni karku nie tylko kierowcom, ale też pasażerom samochodu czy samolotu.

Butelki na wodę Dr.Bacty

Butelka na wodę Dr.Bacty to kolejny produkt w asortymencie firmy, który wpasowuje się w jej ideały. Została ona skonstruowana z myślą o jak najłatwiejszym zachowaniu higieny, co zapobiega rozwojowi bakterii i innych mikroorganizmów. Butelki termiczne Dr.Bacty nie posiadają żadnych utrudniających mycie zakamarków czy luźnych elementów. Pozwalają przy tym utrzymać ciepło napoju nawet do ośmiu godzin. Dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych i z nadrukami, dzięki czemu łatwo można znaleźć butelkę odpowiednią dla siebie.

więcej