Filtruj
Kategorie
Dla kogo
Pojemność
  • więcej
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Dove

Dove jest marką kosmetyczną koncernu Unilever, która specjalizuje się w dostarczaniu na rynek wysokiej jakości produktów, takich jak: mydła, żele pod prysznic, szampony do włosów, antyperspiranty, płyny do kąpieli oraz wiele innych, przeznaczonych  do codziennej pielęgnacji skóry. Historia marki sięga lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku, kiedy to na rynek amerykański wprowadzona została kostka myjąca Dove. Ze względu na łączenie właściwości myjących i pielęgnujących, produkt szybko zyskał szerokie uznanie oraz zaufanie kobiet, stając się realną alternatywą dla ówczesnych mydeł. Stale rosnące zainteresowanie oraz rzesza zadowolonych Amerykanek doprowadziły do rozszerzenia zasięgu marki o kolejne 50 krajów, w tym również Polskę.

Dove - marka ceniona przez kobiety

Za sukces sprzedażowy kostki myjącej Dove odpowiadała przede wszystkim nowatorska formuła, zgodnie z którą 25% składu produktu stanowił krem nawilżający. Dzięki temu już samo mycie rąk odżywiało skórę, nawilżało ją a także eliminowało często pojawiające się uczucie ściągnięcia. Główna funkcja kostki myjącej Dove, czyli oczyszczanie i pielęgnacja, zastosowana została we wszystkich kolejnych produktach marki, dlatego dziś są one kojarzone przede wszystkich jako kojące, regenerujące oraz odbudowujące wysuszone struktury naskórka. Dodatkowo, marka dba o to, by wszystkie jej kosmetyki miały jak najbardziej neutralne dla skóry PH, co pozwala chronić zewnętrzną warstwę lipidową skóry i tym samym utrzymywać ją w zdrowiu i dobrej kondycji. Połączenie łagodnych środków myjących, składników głęboko nawilżających oraz odpowiedniego PH, sprawiają że po produktów Dove często sięgają osoby z tendencją do przesuszania się skóry oraz te, które chcą zadbać o jej zdrowy i świetlisty wygląd.

Baby Dove najlepsza pielęgnacja dziecka

Linia kosmetyków Baby Dove stworzona została specjalnie z myślą o specyficznych potrzebach skóry dzieci. Zaraz po urodzeniu, PH skóry dziecka jest neutralne, co oznacza że jest ona bardziej wrażliwa i narażona na działanie czynników zewnętrznych takich jak bakterie. Ważne jest więc, by odpowiednio o nią zadbać, stosując jak najbardziej delikatne środki myjące, które nie będą podrażniały delikatnego dziecięcego naskórka. Produkty z linii Baby Dove takie jak emulsje do mycia ciała i włosów, balsamy, kostki myjące oraz kremy przeciw odparzeniom hypoalergiczne, zapewniają głębokie nawilżenie oraz właściwą ochronę dziecięcej skóry.

Man+Care nawilżająca linia produktów dla mężczyzn

Wśród produktów Dove nie brakuje również kosmetyków dla mężczyzn. Linia Man+Care to miedzy innymi żele pod prysznic, antyperspiranty w aerozolu i sztyfcie oraz szampony. Ich zadaniem jest zapewnienie uczucia świeżości, głębokiego nawilżenia skóry oraz wzmocnienie i regeneracja męskich włosów.

Poznaj produkty Dove dostępne w naszej ofercie i wybierz najlepsze kosmetyki dla całej twojej rodziny.

więcej