Done by Deer

Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Sprzedawca
  • więcej
Nowości
Dla kogo
Wiek
Kolor
Materiał
  • więcej
Dostępność
Cena
Ocena

Done by Deer

Done by Deer powstało w 2014 roku w Danii. Wyróżnia je przede wszystkim minimalistyczne, skandynawskie wzornictwo. Nazwa wzięła się od nazwiska twórczyni firmy – Helene Hjorth, co po duńsku oznacza to samo, co słowo „deer” po angielsku, czyli jeleń. Marka zdążyła zdobyć już kilka nagród Red Dot Award – wysokie odznaczenie w świecie designu. Jedna z nich została przyznana za innowacyjny pałąk na zabawki Activity Gym, innym uhonorowanym produktem jest Tiny Toys – zestaw trzech grzechotek.

Done by Deer zestaw obiadowy

Wśród produktów firmy Done by Deer znajduje się m.in. zestaw obiadowy składający się ze sztućców i naczyń w przyjemnych, jasnych, spokojnych kolorach – niebieskim, białym i pudrowym, czyli barwach charakterystycznych dla marki. Śliniak Done by Deer można znaleźć dodatkowo w kolorze szarym. Pojawiające się na produktach wzory zaś, np. kropki czy słonie narysowane prostą kreską, nawiązują do wnętrz w skandynawskim stylu.

Done by Deer zabawki

Rodzice ceniący sobie skandynawski wyróżniający się minimalizmem styl nie muszą rezygnować z niego w pokoju dziecięcym. Zarówno zabawki, jak i pozostałe akcesoria zostały zaprojektowane zgodnie z filozofią hygge. Wśród proponowanych produktów Done by Deer znajduje się między innymi pościel czy huśtawka. Obie propozycje dostosowane są do potrzeb dzieci w różnym wieku – od najmłodszych, po przedszkolaki, a nawet starsze pociechy. Jak we wszystkich artykułach marki Done by Deer przeważają jasne, pastelowe barwy, dlatego z łatwością można skompletować spójną kolorystycznie wyprawkę dla dziecka.

Produkty Done by Deer wspierają prawidłowy rozwój dziecka i przystosowują się do zmieniających się potrzeb malucha. W ofercie marki można znaleźć zabawki i akcesoria zarówno dla najmłodszych, jak i starszych pociech. Wśród nich znajdują się także produkty uniwersalne, które będą odpowiednie dla dzieci w każdym wieku.

Asortyment marki Done by Deer to przedmioty zaprojektowane tak, aby mogli cieszyć się z nich zarówno dorośli, dzięki wyróżniającemu się wzornictwu, jak i ich dzieci. Jest to także dobry pomysł na prezent – oto kilka przykładów: Done by Deer mata, Done by Deer otulacz, k aruzela Done by DeerDone by Deer zawieszka i Done by Deer przewijak. Jakość potwierdzona atestami, bezpieczeństwo zapewnione dzieciom oraz minimalistyczny wygląd – to powody, dla których warto zainteresować się ofertą Done by Deer.

więcej

TOP - najczęściej kupowane produkty Done by Deer