Dolina Noteci

Filtruj
Kategorie
Polecane
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Dolina Noteci - karmy i przysmaki

Dolina Noteci to producent karmy dla zwierząt, którego historia sięga 2009 roku. Firma rozpoczęła swoją działalność od produkcji mokrej karmy dla psów, jednak z czasem poszerzyła obszar aktywności o suchą żywność, a następnie pożywienie dla kotów. Obecnie jest to jeden z przodujących wytwórców pożywienia dla zwierząt w Europie, który ma zaawansowany technologicznie zakład produkcyjny, a jego marka rozpoznawalna jest także poza granicami naszego kraju.

Karmy dla psów

Dolina Noteci posiada w swojej gamie produktów szeroki wybór różnorodnych postaci pożywienia dla psów — począwszy od mokrej karmy, poprzez suchą, a kończąc na przysmakach i ciastkach. Wszystkie kompozycje są pełnowartościowe i wzbogacone o dodatki niezbędne dla odpowiedniego funkcjonowania układu trawiennego każdego czworonoga. Specjalnie dobierane mieszanki smakowe wykonuje się z wysokiej jakości składników, które tworzą zdrową i smaczną kompozycję odpowiednią dla każdego psa.

Firma dba o prawidłowy rozwój zwierząt, dlatego w ofercie znajdują się karmy dobrane do wieku i rozmiaru psa. Małe puszki, które charakteryzują się wyższą wartością energetyczną i zawartością białka skierowane są do szczeniaków. Starsze czworonogi mogą natomiast liczyć na większą porcję przysmaku o wysokich normach odżywczych i niższej kaloryczności. Biorąc pod uwagę alergie i choroby, z jakimi czasami zmagają się zwierzęta, powstały też specjalne linie funkcjonalne, które im nie szkodzą i pomagają normalnie funkcjonować.

Karmy dla kotów

Na dobrej jakości produkty mogą też liczyć koty. Kompozycje smakowe wchodzące w skład ich karm pozbawione są sztucznych barwników, spulchniaczy i aromatów. Wśród mieszanek spotkać można przysmaki z łososia, jagnięciny, czy kaczki, a mięso użyte do przygotowania żywności jest starannie wyselekcjonowane i przyrządzone zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Dodatek w postaci oleju z ryb jest natomiast wartościowym źródłem składników odżywczych takich jak witaminy, minerały oraz tauryna.

Mokre karmy Dolina Noteci są też źródłem wody dla kotów. Wysoka wilgotność karmy pomaga przyswoić witaminy i minerały, a co za tym idzie zapobiec poważnym chorobom nerek i serca. Równie istotnymi składnikami niezbędnymi do prawidłowego rozwoju są białka, aminokwasy i nienasycone kwasy tłuszczowe. Wpływają one na odpowiednie funkcjonowanie mózgu i aktywność fizyczną zwierzęcia. Dzięki Dolinie Noteci, futrzaści przyjaciele mają też piękną, lśniącą sierść i zdrowe zęby.

więcej