Filtruj
Kategorie
Dla kogo
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Djeco

Djeco to firma z długą historią, ponieważ istnieje już od 1954 roku. Inspirację dla projektowanych produktów stanowią zwierzęta, dzięki czemu zabawki Djeco stanowią nie tylko znakomitą rozrywkę dla najmłodszych, lecz także rozwijają wyobraźnię, dają wgląd do świata zwierząt i wspierają rozwój różnych kompetencji – od naukowych po manualne. Rodzice także zapewne chętnie wezmą udział w rozgrywkach czy tworzeniu małych dzieł sztuki.

Zabawki Djeco

Niemal od powstania marka jest wyróżniana odznaczeniami dla zabawek, a w 1960 roku zdobyła aż cztery ważne nagrody. Artykuły takie jak układanka Kinoptik albo Djeco układanka magnetyczna rozwijają zdolności techniczne dzieci, a jednocześnie wspomagają ich wyobraźnię, pozwalając na tworzenie robotów czy wehikułów. Klocki Topanifarm albo domek Djeco zaś pokażą dziecku, jak rozpoznawać wielkości przedmiotów i łączyć je ze sobą.

Gry Djeco

W asortymencie marki znajdują się produkty dopasowane do każdej grupy wiekowej, także dla maluchów w okolicy drugiego roku życia. Zabawki takie jak puzzle Djeco czy różnego rodzaju gry pozwalają na zdobycie umiejętności współpracy i naukę dobrej rywalizacji.

Djeco zestaw artystyczny

Produkty zawarte w ofercie firmy wyróżniają się niepowtarzalnym, kolorowym i wesołym wzornictwem. Do współpracy często zapraszani są uznani ilustratorzy, dzięki czemu wyroby Djeco charakteryzują się oryginalną oprawą graficzną.

Marka pozwala również dzieciom na rozwijanie pasji artystycznych, a to dzięki wielorakim narzędziom plastycznym. W ofercie znaleźć można między innymi produkty typu przybijanka Djeco czy kalkomania Djeco. Co więcej, zestaw artystyczny Djeco będzie dobrym pomysłem na prezent dla uzdolnionego artystycznie dziecka.

Każdy produkt marki zaprojektowany jest tak, aby rozwijać konkretne umiejętności maluchów. Dlatego zastosowanie znajdują nie tylko w prywatnych domach, lecz także w placówkach takich jak żłobek, przedszkole czy szkoła podstawowa. Logo z zielonym gekonem, którym oznaczane jest każde opakowanie Djeco, podkreśla związanie marki ze światem zwierząt. Warto dodać, że zabawki, gry i przybory artystyczne są sprzedawane nie tylko w sklepach z zabawkami, lecz także w muzeach całego świata, na przykład w Luwrze.

więcej