Dielle

Włoskie przedsiębiorstwo Dielle od lat produkuje walizki, torby i akcesoria przydatne podczas podróży. Oferowane przez markę produkty powstają głównie z amorficznego tworzywa otrzymywanego w procesie polimeryzacji (ABS). Materiał ten cechuje wysoki poziom twardości, dzięki czemu walizki Dielle są wytrzymałe, a także odporne na różnego rodzaju uszkodzenia (pęknięcia, wgniecenia, odkształcenia itp.), co zmniejsza ryzyko zniszczenia przechowywanej w nich zawartości podczas transportu. Tworzywo ABS wyróżnia się także lekkością, która wpływa pozytywnie na komfort użytkowania wykonanych z niego produktów.

Walizka Dielle to rozwiązanie dla osób, które często podróżują zarówno w celach służbowych, jak i turystycznych. Marka oferuje sztywne i miękkie modele w różnych rozmiarach – od dużych, przeznaczonych do luku bagażowego, po małe, kabinowe rozwiązania. Cechą wyróżniającą niektóre kuferki i torby Dielle są skóropodobne obicia rogów, nawiązujące do stylistyki dawnych walizek.

Walizka Dielle

Niemal wszystkie walizki Dielle zostały wyposażone w funkcjonalne komory zapinane na wodoodporne suwaki, hipoalergiczne podszewki oraz szelki spinające, które utrzymują ubrania na swoim miejscu i zmniejszają ryzyko powstania zagnieceń. Walizka duża, twarda z kolekcji Dielle powstała z lekko chropowatego tworzywa, zapewniającego wysoką odporność na zarysowania. Większość modeli marki występuje w kilku wariantach kolorystycznych, które można dopasować do swojego indywidualnego stylu.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że walizka średnia, twarda z kolekcji Dielle, podobnie jak inne prezentowane opcje, posiada cztery koła wykonane z gumy oraz PCV, aluminiowy stelaż o regulowanej wysokości oraz wygodny uchwyt. Nie trzeba więc dźwigać jej w drodze na lotnisko lub dworzec – wystarczy chwycić za rączkę i lekko pociągnąć, by z łatwością przejechać z nią w inne miejsce. Ponadto modele tej marki (w tym walizka duża Dielle) zostały wyposażone w zamek szyfrowy z systemem TSA, który stanowi dobre zabezpieczenie zawartości bagażu.

Dielle – walizka kabinowa, kuferek i inne modele z kolekcji

Asortyment włoskiego przedsiębiorstwa obejmuje walizki w różnych rozmiarach (np. Dielle 155), kształtach (kuferek Dielle) oraz wersjach kolorystycznych. Bez trudu znajdziecie model dopasowany do waszych potrzeb czy oczekiwań. Wspólnym mianownikiem wszystkich egzemplarzy jest elegancki, ponadczasowy design, spora pojemność oraz komfort użytkowania wynikający z zastosowania nowoczesnych rozwiązań.

więcej