Filtruj
Kategorie
Kolor
Sprzedawca
Dostępność
Ocena
Cena

Denon

Denon to obecna na rynku od 1910 roku japońska firma specjalizująca się w branży audio i wideo. Za flagowe produkty marki uważa się amplitunery. Denon słynie także z wysokiej jakości wzmacniaczy, tunerów, gramofonów, systemów dźwiękowych, odtwarzaczy all-in-one, sprzętów DJ-skich, słuchawek i okablowania. Wśród klientów dużą popularnością cieszą się ponadto kina domowe Denon.

Amplitunery Denon

Firma Denon wprowadziła na rynek pierwszy domowy odtwarzacz CD w 1982 roku. Dziś wciąż produkuje amplitunery, a najnowocześniejsze modele tych urządzeń wyposażane są w szereg innowacyjnych funkcji. Obsługują one dekodowanie Dolby Digital, korzystają z Dolby Atmos, oferują doskonały przestrzenny dźwięk i mogą być sterowane przy pomocy asystenta głosowego. Sprzęt pozwala stworzyć we własnym domu iście kinowe warunki do oglądania filmów i seriali. Podnosi także znacznie jakość doznań podczas grania w gry komputerowe lub konsolowe.

Amplituner Denon znalazł uznanie w oczach wielu klientów. Model Denon DRA 800H pozwala cieszyć się wysoką jakością dźwięku Hi-Fi, zarówno przesyłanego analogowo, jak i cyfrowo. Można do niego podłączyć sprzęt z wejściem HDMI, np. telewizor z 4K Ultra HD, a także klasyczne gramofony z wkładkami MM. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w tuner radia FM oraz moduły Bluetooth i AirPlay 2.

Heos Denon – aplikacja do streamowania ulubionej muzyki

Firma Dednon jest znana dzięki innowacyjnym i przełomowym produktom, które zmieniły rynek sprzętu audio. Wśród nich warto wymienić np. autorskie oprogramowanie HEOS. Kina domowe Denon, a także soundbar Denon można obsługiwać za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej.

Denon Prime 4 – wysokiej klasy sprzęt dla DJ-ów

Jeśli chodzi o ofertę skierowaną do DJ-ów, chlubą firmy jest Denon Prime 4, czyli 4-pokładowy samodzielny system DJ z własnym procesorem, dyskiem twardym oraz ekranem dotykowym. Dzięki temu urządzeniu można udostępnić w lokalu przygotowane wcześniej playlisty bez potrzeby podłączania do systemu audio komputera. Sprzęt został wyposażony w dwa dedykowane wejścia XLR – służą one do podłączania mikrofonów.

więcej