Filtruj
Kategorie
Dla kogo
Kolor
Materiał
  • więcej
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Cena

Delsey

Delsey to francuska manufaktura, która początkowo wytwarzała skórzane futerały na aparaty fotograficzne. Asortyment marki stopniowo się powiększał. Dziś produkuje ona walizki Delsy, torby na sprzęt elektroniczny oraz podróżne, a także bezpieczne suwaki. Celem przedsiębiorstwa jest dalsze i konsekwentne tworzenie stylowych, modnych, funkcjonalnych oraz dopasowanych do indywidualnych preferencji użytkownika produktów, które sprawdzą się nawet podczas dalekich podróży.

Delsey – walizki i torby podróżne

Pierwsza walizka Delsey została wyprodukowana w 1970 roku. Nie posiadała ona kółek, ale za to wyróżniała się wysoką trwałością oraz oryginalną kolorystyką. Dopiero dwa lata później we francuskim przedsiębiorstwie został wprowadzony nowatorski system jezdny i pojawiły się produkty na kółkach. Kolejne nowości marki Delsey – walizki w elastycznej obudowie, koncepcja układu jezdnego 2- lub 4-kołowego oraz bezpieczne suwaki SECURITECH – podbiły rynek akcesoriów podróżnych.

Życie osób, które często latają samolotem, zrewolucjonizowała Delsey walizka kabinowa o ultra niskiej masie oraz PLUGGAGE – innowacyjna torba z interaktywnymi funkcjami, takimi jak sensor linii papilarnych, międzynarodowe śledzenie, zintegrowana waga cyfrowa oraz mechanizm ostrzegający o dotarciu do karuzeli bagażowej na lotnisku. Delsey opatentowało także system automatycznego łączenia i rozłączania się ze smartfonem, w miarę jak użytkownik przybliża się lub oddala od swoich rzeczy.

Delsey – torby podróżne

Poza słynnymi walizkami Delsey w snaszej ofercie znajdziecie także inne produkty tej firmy. Uznanie klientów zdobyła torba Delsey – na ramię oraz podróżna, na kółkach. Akcesorium zapewnia użytkownikowi optymalny komfort zarówno podczas pakowania, jak i poruszania się w terenie. Torby Delsey są pojemne i posiadają duże, praktyczne otwarcie oraz wiele funkcjonalnych kieszeni. Dodatkowo każda z nich wyposażona została w wygodny, odpinany pasek na ramię oraz ciche kółka.

Delsey – torba na laptopa

Co jeszcze produkuje Delsey? Torba na laptopa lub plecak na sprzęt elektroniczny to kolejne produkty francuskiej manufaktury, z którymi warto się zapoznać. Wyróżnia je wytrzymały zamek błyskawiczny, pojemna komora główna oraz odpinane, regulowane paski. Torbę można umieścić na stelażu walizki i podróżować z nią na kółkach, natomiast plecak posiada szereg ciekawych rozwiązań, takich jak np. wyjście słuchawkowe, kieszeń na tablet, przegroda na dokumenty w formacie A4 oraz wbudowany system RFID zapobiegający kradzieży środków z kart płatniczych.

więcej