Filtruj
Kategorie
Kolor
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Delock

Delock to obecna na rynku od 2001 roku niemiecka firma, produkująca akcesoria i podzespoły komputerowe, kable oraz systemy sieciowe i multimedialne. W jej asortymencie znaleźć można m.in. kable HDMI, USB i SATA oraz adaptery Delock Displayport z pozłacanym złączem i osłoną siatkową.

Delock – adapter do transferu sygnałów audio i video

Delock adapter driver to rodzaj przejściówki, która umożliwia połączenie monitora HDMI przez dowolne złącze mini Displayport. Takie rozwiązanie przydaje się do przesyłania obrazu z laptopa na duży ekran. Dzięki Delock Displayport zachowana zostaje wysoka rozdzielczość – w ten sposób można prezentować zdjęcia, grafiki, wykresy oraz filmy, zarówno w domu, jak i w pracy. Gadżet współpracuje z monitorami, telewizorami oraz projektorami.

Delock USB oraz HDMI

Firma Delock wytwarza także różnego rodzaju okablowanie. Delock USB to przewody przeznaczone do transferu danych i zasilania, natomiast Delock HDMI służy przesyłaniu sygnałów audio i wideo, na przykład z konsoli do telewizora. Dostępne są także kable USB dedykowane innym urządzeniom (do drukarki, aparatu fotograficznego itp.). Dzięki nim można szybko połączyć ze sobą różne urządzenia i przenosić pomiędzy nimi dane.

W ofercie marki znajdują się także kable Delock USB typu C, które gwarantują najszybszy transfer danych oraz wysoką prędkość ładowania. Dla posiadaczy urządzeń marki Apple dostępne są także kable Lightning. Właścicielom sprzętu pochodzącego od różnych producentów przydadzą się praktyczne adaptery Delock, dzięki którym można łączyć ze sobą odmienne standardy (np. USB i micro USB lub mini USB i USB C).

Delock SATA

Inny flagowy produkt niemieckiej firmy to Delock SATA. Kabel pozwala połączyć ze sobą różne komponenty budujące komputer (na przykład płytę główną i dysk twardy lub kartę graficzną) i w ten sposób poprawić wydajność sprzętu. Akcesorium zostało wyposażone w metalowe zaciski w gniazdach, które zapewniają odpowiednie zatrzaśnięcie we właściwym położeniu. Dostępne są również adaptery SATA o wytrzymałych końcówkach. Umożliwiają one podłączenie do wtyczki zasilającej ATX dwóch urządzeń ze złączami SATA i zaoszczędzenie w ten sposób miejsca wewnątrz obudowy PC.

więcej