Filtruj
Kategorie
Kategoria
Kolor
Sprzedawca
Dostępność
Ocena
Cena

CST

CST, czyli Cheng Shin Tire & Rubber to jeden z największych na świecie producentów opon rowerowych i motocyklowych. Firma wytwarza także artykuły takie jak dętka CST oraz opony do ciężarówek, pojazdów osobowych, maszyn rolniczych i wózków widłowych. Produkty te, spełniające najbardziej rygorystyczne międzynarodowe normy, są dystrybuowane w ponad 140 krajach, w tym także w Polsce. Teraz możecie je kupić również w sieci sklepów Empik.

CST – opony do pojazdów

Firma CST dysponuje nowoczesnym sprzętem produkcyjnym i innowacyjnymi technologiami, kładzie także duży nacisk na szybką dostawę i satysfakcję klientów. Flagowym projektem przedsiębiorstwa są opony CST, w które wyposaża się coraz więcej ekip kolarskich w Polsce. Opona CST jest reklamowana między innymi przez wielokrotnego mistrza Polski, Darka Batka. Akcesoriów tej marki używa także drużyna Hurom Sławno Accent Team.

Opony rowerowe CST

Opony rowerowe CST są dedykowane zarówno amatorom, jak i profesjonalistom. Modele Trail Fiend to propozycja dla miłośników maratonu – sprawdzają się one doskonale zarówno w lekkim terenie, jak i na utwardzonych powierzchniach w mieście. Tymczasem Control Viva Eco jest zaawansowanym technologicznie produktem, który gwarantuje dobrą przyczepność przy jeździe po piasku, trawie, a nawet błocie. Dobrymi opiniami cieszy się również opona CST z linii X-Pedium – bardzo przyczepna, wyposażona w system ochrony antyprzebiciowej i dostępna w wielu różnych rozmiarach.

Opony CST nadają się zarówno na tył, jak i przód roweru. W środkowej części bieżnika zastosowano niewielkie tłoczenia, które zapewniają cichą pracę. Na każdy produkt przysługują 24 miesiące gwarancji. W ofercie CST dostępne są także akcesoria Premium, wyposażone w system ochrony antyprzebiciowej EPS. Takie opony są zabezpieczone na całej długości, w tym także po bokach – dzięki odpowiedniej rzeźbie dwukołowiec może się poruszać bezpiecznie nie tylko na utwardzonych ulicach, ale i na leśnych ścieżkach.

Dętka CST

Produkt, który cieszy się ogromną popularnością, to także dętka CST. Występuje ona w różnych rozmiarach, w związku z czym możecie bez problemu odnaleźć najbardziej odpowiednie akcesorium do waszego jednośladu. Dętki wyróżnia wyjątkowo lekka waga, nieprzekraczająca 190 g, oraz duża wytrzymałość. Poza modelami dedykowanymi rowerom firma oferuje także artykuły dla miłośników hulajnóg elektrycznych oraz posiadaczy wózków dziecięcych. Wszystkie opony i dętki marki CST wyróżnia świetna jakość, którą doceniają zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy.

więcej