Collecta

Filtruj
Kategorie
Dla kogo
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Collecta

Collecta to marka oferująca ogromny wybór realistycznych figurek przedstawiających zwierzęta, odpowiednich dla maluchów w wieku powyżej 3 lat. Figurki Collecta dają dziecku wiele wrażeń sensorycznych i generują nieograniczoną ilość pomysłów na zabawy. Zabawki ćwiczą koncentrację, kreatywność i wyobraźnię, poprawiają również motorykę oraz koordynację oko-ręka. Mogą być wykorzystywane jako narzędzie służące do poszerzania słownictwa i nauki o świecie zwierząt, ich systematyce, zwyczajach, a także kontynentach, na których żyją.

Collecta – konie

Figurki koni Collecta wyróżnia niesamowicie realistyczne odwzorowanie wyglądu tych zwierząt. Zabawki zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów i odzwierciedlają rzeczywiste kształty oraz kolory najpopularniejszych ras kopytnych. Konie Collecta spodobają się każdemu dziecku – dostępne są zarówno dorosłe klacze i ogiery, jak i źrebaki różnej maści. Statuetki przedstawiające konia szwarcwaldzkiego, Rocky Mountain czy też Appaloosa posłużą dobrze zarówno do zabawy, jak i edukacji w zakresie hipologii, rolnictwa i jeździectwa.

W skład kolekcji stajnia Collecta wchodzą nie tylko konie Collecta, ale także szereg innych zwierząt. W sieci sklepów Empik dostępne są figurki krów i owiec oraz domowe ptactwo. Zabawki wiernie oddają rzeczywiste kształty i kolory fauny domowej, dzięki czemu mogą one posłużyć do edukacji związanej z życiem na wsi. 

Collecta – dinozaury

Bardzo lubiane przez dzieci figurki Collecta to dinozaury. Podobizny wielkich gadów budzą fascynację zarówno kilkuletnich maluchów, jak i pociech, które już chodzą do szkoły. Co ciekawego można znaleźć w kolekcji Collecta? Dinozaury, których gatunki zostały spopularyzowane dzięki filmom takim jak „Park Jurajski” – raptory, stegozaurusy, fukuizary, ceratopsy, a także najsłynniejszy ze wszystkich – Tyranozaurus Rex.

Collecta – zwierzęta dzikie

Collecta wprowadziła na rynek także figurki przedstawiające zwierzęta dziko żyjące. Wśród nich znajdziecie wesołe pingwiny, foki, kapibary, jeże, żółwie, żyrafy, wilki, a nawet dziobaki australijskie. Zabawa statuetkami pomoże w rozpoznawaniu różnych gatunków fauny z całego świata. Dzięki zdobytej wiedzy, podczas wizyt w ogrodzie zoologicznym dziecko będzie bardziej świadome tego, na co patrzy, może się także nauczyć naśladować odgłosy różnych stworów i wskazywać różnice pomiędzy poszczególnymi przedstawicielami świata zwierząt.

więcej