Collecta

Filtruj
Kategorie
Dla kogo
Sprzedawca
Dostępność
Ocena
Cena

Collecta

Collecta to marka oferująca ogromny wybór realistycznych figurek przedstawiających zwierzęta, odpowiednich dla maluchów w wieku powyżej 3 lat. Figurki Collecta dają dziecku wiele wrażeń sensorycznych i generują nieograniczoną ilość pomysłów na zabawy. Zabawki ćwiczą koncentrację, kreatywność i wyobraźnię, poprawiają również motorykę oraz koordynację oko-ręka. Mogą być wykorzystywane jako narzędzie służące do poszerzania słownictwa i nauki o świecie zwierząt, ich systematyce, zwyczajach, a także kontynentach, na których żyją.

Collecta – konie

Figurki koni Collecta wyróżnia niesamowicie realistyczne odwzorowanie wyglądu tych zwierząt. Zabawki zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów i odzwierciedlają rzeczywiste kształty oraz kolory najpopularniejszych ras kopytnych. Konie Collecta spodobają się każdemu dziecku – dostępne są zarówno dorosłe klacze i ogiery, jak i źrebaki różnej maści. Statuetki przedstawiające konia szwarcwaldzkiego, Rocky Mountain czy też Appaloosa posłużą dobrze zarówno do zabawy, jak i edukacji w zakresie hipologii, rolnictwa i jeździectwa.

W skład kolekcji stajnia Collecta wchodzą nie tylko konie Collecta, ale także szereg innych zwierząt. W sieci sklepów Empik dostępne są figurki krów i owiec oraz domowe ptactwo. Zabawki wiernie oddają rzeczywiste kształty i kolory fauny domowej, dzięki czemu mogą one posłużyć do edukacji związanej z życiem na wsi. 

Collecta – dinozaury

Bardzo lubiane przez dzieci figurki Collecta to dinozaury. Podobizny wielkich gadów budzą fascynację zarówno kilkuletnich maluchów, jak i pociech, które już chodzą do szkoły. Co ciekawego można znaleźć w kolekcji Collecta? Dinozaury, których gatunki zostały spopularyzowane dzięki filmom takim jak „Park Jurajski” – raptory, stegozaurusy, fukuizary, ceratopsy, a także najsłynniejszy ze wszystkich – Tyranozaurus Rex.

Collecta – zwierzęta dzikie

Collecta wprowadziła na rynek także figurki przedstawiające zwierzęta dziko żyjące. Wśród nich znajdziecie wesołe pingwiny, foki, kapibary, jeże, żółwie, żyrafy, wilki, a nawet dziobaki australijskie. Zabawa statuetkami pomoże w rozpoznawaniu różnych gatunków fauny z całego świata. Dzięki zdobytej wiedzy, podczas wizyt w ogrodzie zoologicznym dziecko będzie bardziej świadome tego, na co patrzy, może się także nauczyć naśladować odgłosy różnych stworów i wskazywać różnice pomiędzy poszczególnymi przedstawicielami świata zwierząt.

więcej
Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.