Classic World

Filtruj
Kategorie
Dla kogo
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Classic World

Classic World to uznany producent artykułów drewnianych dla dzieci. Wytwarzane przez firmę akcesoria nie zawierają żadnych szkodliwych ani toksycznych substancji i są odpowiednie dla maluchów w każdym wieku. Co wyróżnia Classic World? Zabawki tworzy zespół rodziców, nauczycieli i specjalistów dziecięcych, którzy stawiają przede wszystkim na łączenie rozrywki z szeroko pojętym rozwojem – zarówno umiejętności logicznego myślenia, jak i koordynacji ruchowej oraz zręczności.

Classic World – zabawki dla najmłodszych

Za co rodzice pokochali Classic World? Zabawki tej firmy, nie dość, że posiadają bogate walory edukacyjne, to jeszcze są ekologiczne. Wykonuje się je z naturalnych, hipoalergicznych i biodegradowalnych materiałów, całkowicie bezpiecznych dla najmłodszych. W sieci sklepów Empik dostępna jest na przykład piramida edukacyjna Classic World. Składa się one z klocków o różnych rozmiarach, które należy odpowiednio uporządkować. Tego typu sortery rozwijają wyobraźnię, a także ćwiczą motorykę i zdolności manualne malucha.

Classic World – puzzle rozwijające zręczność i logiczne myślenie

Bardzo lubianym przez dzieci typem zabawek drewnianych są Classic World puzzle. W zestawie maluch znajdzie aż 4 różne komplety układanek, opatrzone pięknymi ilustracjami w pastelowych kolorach. Poszczególne elementy są odporne na zaginanie, dzięki czemu puzzle posłużą dziecku bardzo długo. Produkt jest polecany już od 12. miesiąca życia. Warte uwagi są również Classic World zabawki drewniane w formie centrum motoryczno-edukacyjnego. Akcesorium rozwija zdolności motoryczne, pozwala także ćwiczyć koordynację oko-ręka.

Classic World – zabawki drewniane oraz instrumenty dla dzieci

Z czego słynie marka Classic World? Klocki dla dzieci od lat 3 to produkt, który zdecydowanie wyróżnia się na rynku. Wykonana z wysokiej jakości drewna zabawka ma walory edukacyjne – dziecko może ją układać na wiele różnych sposobów. Maluch będzie zachwycony także drewnianymi instrumentami muzycznymi – cymbałkami, pałeczkami, tamburynem czy gitarą. Lakierowane akcesoria pobudzą wyobraźnię, kreatywność i zachęcą do rozwijania pasji.

Co znajduje się w ofercie Classic World? Zabawki drewniane, które spodobają się niejednemu dziecku, to ręcznie wykonany zestaw małego doktora, pętla motoryzacyjna, układanki magnetyczne oraz gry logiczne i zręcznościowe. Zabawki angażują zarówno najmłodszych, jak i ich opiekunów. Dzięki nim można ćwiczyć spostrzegawczość, zdolności manualne oraz umiejętność logicznego myślenia.

więcej