Filtruj
Kategorie
Dla kogo
Kolor
Materiał
  • więcej
Rozmiar
  • więcej
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

CEP

Marka CEP jest częścią niemieckiej firmy MEDI – wiodącego na świecie producenta odzieży kompresyjnej. Inteligentne ubrania – skarpety kompresyjne CEP, spodenki i opaski znajdują zastosowanie w niemal każdej dyscyplinie sportowej. Zapewniają one optymalny ucisk mięśni, wspierając ćwiczącą osobę przed treningami, w ich trakcie i po aktywności fizycznej. Po odzież MEDI sięgają wybitni przedstawiciele sportu z całego świata. Wy także możecie do nich dołączyć – wyjątkowe produkty są już dostępne w sprzedaży w Empiku.

CEP Polska – inteligentna odzież dla sportowców

CEP Polska to marka doskonale znana koszykarzom, golfistom, piłkarzom, kolarzom, biegaczom i przedstawicielom wielu innych dyscyplin sportowych. Firma opatentowała własne autorskie systemy, takie jak np. CEP kompresja ADDITUS+. Zaawansowana technologia szycia oraz kilkudziesięcioletnie badania nad efektywnością kompresji pozwoliły stworzyć ubrania, które zwiększają wydajność i wytrzymałość, a także wspierają regenerację układu mięśniowego.

Skarpety kompresyjne CEP

Jeśli szukacie inteligentnych ubrań, które wspomogą treningi, warto sięgnąć po skarpety CEP męskie i damskie. Odzież minimalizuje wstrząsy oraz wibracje w obrębie mięśni, co zmniejsza ryzyko wystąpienia mikrourazów, zapewnia także niezbędną stabilizację dla więzadeł i ścięgna Achillesa. Co jeszcze wyróżnia markę CEP? Skarpety dostępne w różnych wzorach i kolorach stymulują krążenie w kończynach dolnych i dzięki temu przyspieszają regenerację tkanki mięśniowej.

Opaski kompresyjne CEP

W bogatej ofercie marki znalazły się również opaski kompresyjne CEP anatomicznie dopasowane do łydki. Ułatwiają one dostarczanie do mięśni tlenu i innych substancji odżywczych. Sportowiec, który nosi CEP opaski, może liczyć na optymalną regenerację i wydajność układu mięśniowego. Nie musi się również obawiać kontuzji. Produkt jest w szczególności polecany dla biegaczy, osób trenujących wytrzymałościowo oraz trenerów i ćwiczących fitness.

CEP – kompresja dla lepszego krążenia krwi

CEP to nie tylko sportowe skarpety i opaski. W asortymencie niemieckiego producenta znajdziecie także spodenki kompresyjne 2 w 1 zapewniające optymalną stabilizację stawów i mięśni. Odzież można nosić w połączeniu z luźnymi spodniami do biegania, by zmniejszyć ryzyko naderwania włókien mięśniowych. Dzięki anatomicznemu dopasowaniu i płaskim szwom biegacz może liczyć na najwyższy komfort, zarówno na krótkich, jak i na długich dystansach.

więcej