Filtruj
Kategorie
Dla kogo
Marka
Rozmiar
  • więcej
Kolor
Dostępność
Ocena
Cena
Sprzedawca

Buff

Firmę Buff dobrze znają miłośnicy aktywności outdoorowych. Wielofunkcyjne chusty Buff miały pierwotnie chronić zawodników motocross przed zimnym wiatrem. Dziś kominy, czapki zimowe i nakrycia głowy z daszkiem cieszą się dużą popularnością także wśród innych aktywnych osób – wielbicieli turystyki górskiej, pasjonatów sportów zimowych, a także miłośników spacerów oraz nordic walking.

Chusta Buff – obowiązkowy gadżet w górach

Chusty Buff znajdują zastosowanie między innymi w turystyce górskiej, na nartach oraz podczas wyjazdów bushkraftowych. Wielofunkcyjne akcesorium sprawdzi się świetnie w okresach zimowych, a także w miesiącach przejściowych – wiosną i jesienią, ponieważ pozwala uniknąć ciepła. Gadżet jest przydatny na górskich szlakach również latem, gdyż zabezpiecza przed upałem i kurzem. Chusta Buff została wykonana z lekkiej, miękkiej w dotyku wełny merino, materiał ten nie podrażnia skóry. 

Buff – komin, szalik, opaska i czapka w jednym

Wielofunkcyjność to znak rozpoznawczy marki Buff. Komin można nosić na co najmniej 12 różnych sposobów – w tym jako maskę, czapkę lub szal. Naturalne włókna wełny są miękkie w dotyku i oddychające, posiadają również właściwości termoizolacyjne. Dodatkowy atut to antybakteryjny charakter – Buff zapobiega gromadzeniu potu i tym samym hamuje rozwój drobnoustrojów. Wyeliminowany zostaje także nieprzyjemny zapach.

Czapki Buff – zimowe oraz z daszkiem

Produkty marki Buff noszą zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Poza wielofunkcyjnymi chustami bardzo modne są także czapki z daszkiem Buff. Znajdziecie modele wykonane z akrylu i miękkiego polaru, w najmodniejszych wzorach i kolorach. Szczególnie polecaną kolekcją jest seria Active, czyli akcesoria dla miłośników sportów outdoorowych. Zastosowana w nich technologia Polygiene Active Odor Control sprawia, że materiał nie chłonie zapachów i dzięki temu dłużej zachowuje świeżość.

Czapka Buff jest antyalergiczna, łatwa w pielęgnacji i odporna na działanie promieni słonecznych. Dwuwarstwowy materiał chroni przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi – śniegiem, wiatrem, deszczem oraz mrozem, i po przemoczeniu bardzo szybko wysycha. Akcesoria outdoorowe Buff są polecane dla nie tylko dla dorosłych, lecz także dla dzieci, które w ofercie znajdą chusty i czapki z wizerunkami ulubionych bohaterów filmowych. Wysoką jakość tych produktów doceni zarówno pasjonat wyjazdów na narty, jak i wielbiciel trekkingu wysokogórskiego.

więcej