Filtruj
Kategorie
Nowości
Dla kogo
Marka
Kolor
Dostępność
Ocena
Cena

Buff

Firmę Buff dobrze znają miłośnicy aktywności outdoorowych. Wielofunkcyjne chusty Buff miały pierwotnie chronić zawodników motocross przed zimnym wiatrem. Dziś kominy, czapki zimowe i nakrycia głowy z daszkiem cieszą się dużą popularnością także wśród innych aktywnych osób – wielbicieli turystyki górskiej, pasjonatów sportów zimowych, a także miłośników spacerów oraz nordic walking.

Chusta Buff – obowiązkowy gadżet w górach

Chusty Buff znajdują zastosowanie między innymi w turystyce górskiej, na nartach oraz podczas wyjazdów bushkraftowych. Wielofunkcyjne akcesorium sprawdzi się świetnie w okresach zimowych, a także w miesiącach przejściowych – wiosną i jesienią, ponieważ pozwala uniknąć ciepła. Gadżet jest przydatny na górskich szlakach również latem, gdyż zabezpiecza przed upałem i kurzem. Chusta Buff została wykonana z lekkiej, miękkiej w dotyku wełny merino, materiał ten nie podrażnia skóry. 

Buff – komin, szalik, opaska i czapka w jednym

Wielofunkcyjność to znak rozpoznawczy marki Buff. Komin można nosić na co najmniej 12 różnych sposobów – w tym jako maskę, czapkę lub szal. Naturalne włókna wełny są miękkie w dotyku i oddychające, posiadają również właściwości termoizolacyjne. Dodatkowy atut to antybakteryjny charakter – Buff zapobiega gromadzeniu potu i tym samym hamuje rozwój drobnoustrojów. Wyeliminowany zostaje także nieprzyjemny zapach.

Czapki Buff – zimowe oraz z daszkiem

Produkty marki Buff noszą zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Poza wielofunkcyjnymi chustami bardzo modne są także czapki z daszkiem Buff. Znajdziecie modele wykonane z akrylu i miękkiego polaru, w najmodniejszych wzorach i kolorach. Szczególnie polecaną kolekcją jest seria Active, czyli akcesoria dla miłośników sportów outdoorowych. Zastosowana w nich technologia Polygiene Active Odor Control sprawia, że materiał nie chłonie zapachów i dzięki temu dłużej zachowuje świeżość.

Czapka Buff jest antyalergiczna, łatwa w pielęgnacji i odporna na działanie promieni słonecznych. Dwuwarstwowy materiał chroni przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi – śniegiem, wiatrem, deszczem oraz mrozem, i po przemoczeniu bardzo szybko wysycha. Akcesoria outdoorowe Buff są polecane dla nie tylko dla dorosłych, lecz także dla dzieci, które w ofercie znajdą chusty i czapki z wizerunkami ulubionych bohaterów filmowych. Wysoką jakość tych produktów doceni zarówno pasjonat wyjazdów na narty, jak i wielbiciel trekkingu wysokogórskiego.

więcej