B.Toys

Filtruj
Kategorie
Wybrane marki
Dostępność
Ocena
Cena
Wiek
  • więcej
Dla kogo

Zabawki B.Toys

B-Toys to kanadyjska marka zajmująca się produkcją innowacyjnych zabawek oznaczanych rozpoznawalnym symbolem “B”. Zabawki dla dzieci B Toys wyróżniają się nowoczesnym designem, nietypowymi kształtami i kolorami oraz wysoką jakością materiałów, z których zostały wykonane. Wszystkie produkty powstają z bezpiecznych, nietoksycznych surowców, wolnych od bisfenolu A (BPA) i ftalanów. Farby użyte do produkcji zabawek są ekologiczne, a opakowania zabawek zostały wykonane z tworzyw, które mogą zostać poddane recyklingowi.

Producent posiada szeroki wybór zabawek przeznaczonych dla dzieci w różnym wieku i na różnym etapie rozwoju.

Klocki B-Toys

W asortymencie marki można znaleźć np. różnego rodzaju klocki. Klocki B-Toys powstają z rozmaitych materiałów. Dostępne są m.in klocki materiałowe, gumowe, drewniane oraz nowatorskie klocki jeżyki. Klocki jeżyki B-Toys to różnokolorowe małe elementy konstrukcyjne, które z łatwością mieszczą się dziecięcej rączce. Poszczególne elementy wyposażone w wypukłe kolce umożliwiają dokładne dopasowanie i łączenie klocków. Takie zabawki stymulują rozwój motoryczny dziecka oraz ćwiczą sprawność manualną malucha.

B-Toys zestawy do tworzenia biżuterii

B-Toys to także oryginalne zestawy do tworzenia biżuterii. Koraliki B-Toys dostępne są w różnych kształtach i kolorach. Nie zawierają w komplecie sznurka, bo poszczególne elementy wczepia się jeden w drugi, co rozwija sprawność manualną dziecka oraz jest doskonałym ćwiczeniem sensorycznym. Zabawka ta pobudza twórcze i kreatywne myślenie, a bogate zestawy urozmaicają zabawę.

Inne zabawki B-Toys

Kulodrom B-Toys to kolejna ciekawa propozycja marki. Ta innowacyjna zabawka dostępna jest w większych lub mniejszych zestawach. Zjeżdżalnia dla kulek umożliwia składanie jej elementów w różnych konfiguracjach tak, aby zachęcić dziecko do własnych eksperymentów i pobudzać jego wyobraźnię. Kulodrom rozwija zdolności manualne, motoryczne oraz myślenie przyczynowo-skutkowe.

Wśród produktów marki można znaleźć także kręgle B-Toys. Przezroczysta konstrukcja zawiera w środku małe kolorowe kulki, które uatrakcyjniają zabawę. Świecąca kula do zbijania kręgli rozwija koordynację wzrokowo-ruchową. Wygodne kręgle na stojaku umożliwiają zabawę w pojedynkę lub w grupie oraz stymulują zręczność oraz zmysł równowagi dziecka.

Produkty marki B.Toys są niezwykle pomysłowe i cechują się bogactwem różnorodnych funkcji, które stymulują rozwój dziecka. Mottem firmy jest hasło “B.you – bądź sobą”, które ma na celu zwrócenie uwagi na różnorodność dziecięcych charakterów, osobowości, upodobań i talentów. Producent w ten sposób inspiruje i zachęca do pielęgnowania indywidualności i rozwijania swoich pasji.

Za swoje innowacyjne podejście marce B-Toys przyznanych zostało wiele prestiżowych nagród, w tym także 2 w Polsce.

więcej