Filtruj
Kategorie
Polecane
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Brit

Marka Brit powstała w Czechach i istnieje na rynku już od 1999 roku. Należy do czołowych europejskich producentów karm dla zwierząt domowych. Produkty tej firmy można znaleźć w prawie siedemdziesięciu krajach na całym świecie, w których cieszą się zaufaniem wielu klientów. Wszystkie zakłady produkcyjne zostały wyposażone w najnowocześniejsze technologie, dlatego karmy Brit, przekąski i suplementy diety, to gwarancja jakości premium oraz superpremium.

Szeroki wybór odpowiednio skomponowanych karm Brit Care Junior i Brit Care Senior zapewni właściwą dietę zarówno młodszym, jak i starszym zwierzętom. Karmy dla psów oraz kotów Brit Care i Brit Care Premium są polecane przez najlepszych specjalistów z dziedziny żywienia zwierząt. Wspierają prawidłowy rozwój domowych pupili oraz wspomagają profilaktykę. Chronią również przed groźnymi chorobami oraz zapobiegają powstawaniu alergii. Są to pełnowartościowe produkty skierowane do wrażliwych zwierząt.  

Karmy bogate w witaminy i minerały

Karmy Brit powstają w oparciu o oryginalną recepturę, docenianą zarówno przez hodowców, jak i weterynarzy. Regulują pracę narządów wewnętrznych, dbając tym samym o pozytywny nastrój czworonogów. Produkty te pozbawione są toksycznych składników oraz konserwantów i spełniają wszystkie rygorystyczne normy oraz standardy. Karmy Brit nie zawierają zbóż ani kurzego białka oraz tłuszczu, aby zapobiec powstawaniu otyłości u zwierząt. Wysoka zawartość żywych kultur bakterii probiotycznych poprawia ogólny stan zdrowia, stabilizując florę bakteryjną jelit i proces trawienia.  

Karmy Brit Adult oraz Brit Care Puppy, tak jak i inne serie karm tej marki, są bogate w kwasy omega-3, DHA i EPA, które posiadają działanie przeciwzapalne oraz stymulują prawidłowe działanie bariery skórnej. Znajdują się w nich wyłącznie wyselekcjonowane kawałki mięsa. Produkty z łososiem wspierają prawidłową pracę układu naczyniowo-sercowego oraz przyczyniają się do poprawy stanu skóry i sierści. Karmy z jagnięciną zapewniają wsparcie dla kości oraz stawów, aby organizm pupila był silny i zdrowy.

Karmy Brit dla psa w składzie zawierają również witaminę C oraz inulinę, aby podnieść poziom odporności. Ostropest plamisty odpowiada zaś za sprawne działanie metabolizmu oraz regenerację wątroby.

Karmy Brit dla kota zostały dopasowane do upodobań tych zwierząt oraz do ich konkretnych etapów życia. Linia produktów dla kotów wymagających jest w szczególności skierowana do najbardziej wybrednych czworonogów.

więcej