BeSafe

Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Sprzedawca
  • więcej
Polecane
Dla kogo
Wiek
Kolor
Pasy bezpieczeństwa
Dostępność
Cena
Ocena

BeSafe

Norweska firma BeSafe produkuje wysokiej jakości foteliki samochodowe dla dzieci oraz inne artykuły związane z bezpieczeństwem na drodze. W sklepie Empik znajdziecie zarówno fotelik montowany tyłem do kierunku jazdy, jak i inne, przydatne akcesoria: lusterka do obserwacji dziecka oraz poduszki podtrzymujące główkę. W sprzedaży znajdują się produkty, które poddano wcześniej ekstremalnym testom. Dzięki temu macie pewność, że zapewnią one dziecku najlepszą ochronę podczas podróży samochodem. Fotelik BeSafe także do nich należy!

Fotelik BeSafe

Produkty BeSafe powstały we współpracy z najlepszymi specjalistami ze świata medycyny oraz organizacjami promującymi bezpieczeństwo drogowe. Fotelik BeSafe zapewnia dziecku najwyższą ochronę podczas jazdy samochodem, poprawia także komfort podróży. Jeśli szukacie wytrzymałego i funkcjonalnego produktu, zwrócicie uwagę na model BeSafe iZi Go. Akcesorium jest kompatybilne z szeroką gamą najpopularniejszych wózków (zgodnie z wymaganiami normy EN 1888). Jego największe atuty to łatwa regulacja wysokości zagłówka i uprzęży oraz inteligentne magnesy wbudowane w pasy.

BeSafe iZi Go

BeSafe iZi Go posiada wbudowaną osłonę przeciwsłoneczną, która zapewnia doskonałą ochronę UV. Pasy 5-punktowej uprzęży z magnesem ułatwiają rodzicom wkładanie oraz wyciąganie dziecka z fotelika. Fotelik BeSafe jest bardzo łatwy w montażu (przodem do kierunku jazdy). Aby utrzymać tapicerkę w czystości, można ją prać w pralce, w temperaturze 40°C. Dostępne są modele przeznaczone dla różnych grup wiekowych.

W ofercie marki znajdziecie także fotelik montowany tyłem do kierunku jazdy (np. iZi Twist i-Size). Twist i-Size korzysta z Universal Level Technology, co oznacza, że został on skonstruowany tak, aby zapewniać prawidłową poziomą instalację fotelika, bez względu na kąt nachylenia kanapy w samochodzie. Produkt posiada 4-stopniowy system regulacji i gwarantuje najwyższy poziom komfortu w czasie podróży.

Fotelik tyłem do kierunku jazdy znacząco poprawia bezpieczeństwo podczas podróżowania samochodem. Badania przeprowadzone przez firmę ubezpieczeniową Folksam pokazują, że tego typu produkty zmniejszają ryzyko poważnych obrażeń w wyniku wypadku drogowego aż pięciokrotnie. W Polsce są już dostępne foteliki BeSafe w różnych klasach wagowych, od 0 do 25 kg. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo pociech warto stosować w samochodzie fotelik montowany tyłem, przynajmniej do czasu, aż dziecko osiągnie 2. rok życia.

więcej

TOP - najczęściej kupowane produkty BeSafe

TOP
Nosidełko/Chusta, iZi Transfer, Szary
11 Nosidełko/Chusta, iZi Transfer, Szary BeSafe
5/5
79,00 zł
Promocja
99,00 zł (-20%)  najniższa cena

169,00 zł (-53%)  cena regularna

TOP
BeSafe, Voksi Move, Śpiworek, Niebieski
12 BeSafe, Voksi Move, Śpiworek, Niebieski BeSafe
0/5
254,99 zł
Promocja
254,99 zł  najniższa cena

280,99 zł  cena regularna