Babymoov

Filtruj
Kategorie
Wiek
Kolor
Cena
Ocena klientów
Dostępność

Babymoov

Babymoov to znany francuski producent akcesoriów dla dzieci. Produkty taj marki, takie jak np. Babymoov poduszka korygująca czy też podkładka do spania, cieszą się dużą popularnością wśród rodziców mniejszych i większych pociech. Artykuły tej marki zostały stworzone z myślą o bezpieczeństwie i zdrowiu dziecka. W sprzedaży dostępne są także gadżety, które ułatwiają opiekunom wykonywanie codziennych czynności związanych z pielęgnacją malucha.

Babymoov – nawilżacz powietrza do dziecięcego pokoiku

Wśród produktów przeznaczonych dla dzieci warto wymienić Babymoov nawilżacz powietrza. Urządzenie pozwala regulować istotne parametry otoczenia, takie jak wilgoć oraz temperatura i w ten sposób uchronić malucha przed wieloma dolegliwościami ze strony układu oddechowego. Zamontowanie nawilżacza w dziecięcej sypialni sprzyja regeneracji podczas snu, zmniejsza podatność na infekcje, a także zabezpiecza przed alergenami oraz różnymi szkodliwymi drobnoustrojami.

Babymoov – niania

Czym jeszcze warto się zainteresować spośród bogatej oferty Babymoov? Niania elektryczna to obowiązkowy zakup do domu, w którym na świat przyszedł mały człowiek. Urządzenie posiada wbudowany sensor dźwięku. Alarm wysyła odpowiednie powiadomienia rodzicom, tak aby mogli oni odpowiednio szybko zareagować i uspokoić swojego malucha. Sprzęt działa na odległość do 500 metrów.

Babymoov – poduszka i bujaczek dla dziecka

Ciekawym produktem dostępnym w ofercie jest Babymoov poduszka korygująca, której głównym zadaniem jest wspieranie rozwoju układu kostnego maluszka. Gadżet został zaprojektowany przez pediatrów i może być użytkowany zarówno w domu, jak i poza nim. Babymoov bujaczek to z kolei składane nosidełko z funkcją kołysania i regulowanym oparciem. Służy on przede wszystkim uspokajaniu dziecka – umieszczone nad oparciem zabawki skutecznie odwrócą uwagę malucha i sprawią, że przestanie on płakać.

Dostępne w sklepie artykuły dla dzieci zostały stworzone we współpracy z najlepszymi specjalistami z zakresu pediatrii. Są one doskonałą propozycją dla każdego, kto chce jak najlepiej zadbać o swojego malucha i wspierać jego rozwój. Możecie wybierać spośród artykułów do pielęgnacji, nauki i zabawy, w tym także elektronicznych gadżetów, które wspierają rodziców każdego dnia i nocy. W sklepie dostępne są również posiadające odpowiednie atesty naczynia, służące do przygotowywania zdrowych posiłków.

więcej

TOP - najczęściej kupowane produkty Babymoov