Baby d'Oro

Filtruj
Kategorie
Elementy w komplecie
Kolor
Cena

Baby d'Oro

Akcesoria dziecięce Baby d’Oro pomogą Wam w codziennych obowiązkach rodzicielskich, zwłaszcza na wczesnym etapie życia niemowlęcia. Dziecku, podczas pierwszych miesięcy od urodzenia, zapewnić należy komfort, bezpieczeństwo i odpowiednie warunki do poznawania świata — właśnie dlatego różnego rodzaju zabawki i maskotki Baby d'Oro wykonane zostały z certyfikowanych materiałów najwyższej jakości. W ofercie znajdują się także inne, niezbędne dodatki, takie jak wyposażenie łóżeczka oraz dziecięcego pokoju.

Akcesoria i zabawki dla niemowląt lub starszych dzieci

Na wczesnym etapie rozwoju niemowlę z ogromną ciekawością poznaje otaczający je świat wszystkimi zmysłami. Aby mu to ułatwić, powinniście pamiętać o odpowiednich zabawkach – kolorowe maskotki, przyjemne w dotyku pluszaki, a nawet akwarelowe obrazki Baby d'Oro z pewnością wzbudzą jego zainteresowanie. W asortymencie marki znajdują się przede wszystkim akcesoria dziecięce wykonane z delikatnych, lecz jednocześnie wytrzymałych materiałów, odpowiednich nawet do intensywnej zabawy.

Nie warto zapominać również o elementach dekoracyjnych w pokoiku lub kąciku dla dziecka, które sprawią, że przestrzeń stanie się o wiele przytulniejsza – minimalistyczne kinkiety w białym kolorze, pojemny worek na zabawki, a także miękkie w dotyku poduszki Baby d’Oro uatrakcyjnią wizualnie każde dziecięce wnętrze. W asortymencie znajdziecie przede wszystkim sprawdzone akcesoria – na przykład delikatną narzutkę dziecięcą, która zapewni maluchowi ciepło i wygodę, czy też niezbędne przyborniki do łóżeczka, mieszczące naprawdę wiele artykułów, w tym akcesoria higieniczne.

Komfort przechowywania 

Przy wybieraniu wyposażenia codziennego zastosowania, m.in. przewijaków lub dodatkowych mat zwróćcie uwagę na materiał, z którego zostały wykonane, ich formę i wymiary. Zagwarantowanie dziecku bezpieczeństwa na każdym kroku to z pewnością wyzwanie, jednak z odpowiednimi akcesoriami staje się ono o wiele łatwiejsze. 

W utrzymaniu porządku pomogą Wam inne produkty dostępne w ofercie sklepu Empik. Jeśli poszukujecie sposobu na segregację rzeczy malucha – jego ubranek, kompletów pościeli lub ręczniczków – oraz pojemników do przechowywania zabawek, idealną propozycją są koszyki Baby d’Oro dostępne w wielu kolorach i rozmiarach, w prostokątnej lub okrągłej formie. Dobra organizacja przestrzeni pomoże Wam m.in. zaoszczędzić czas i będzie Waszym sprzymierzeńcem w wychowywaniu dziecka.

więcej