Filtruj
Kategorie
Dla kogo
  • więcej
Sprzedawca
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena

Atomic

Atomic – najlepsza marka na zimowe szaleństwa

Zimowe szaleństwa na stoku wymagają odpowiedniego osprzętowania. Nie wystarczy kupić pierwszy lepszy zestaw nart czy niskiej jakości deskę. Sporty tego rodzaju są bardzo wymagające i niebezpieczne, zwłaszcza dla laików, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę na białym szlaku. W odpowiedzi na najwyższe wymagania komfortu amatorów śnieżnych aktywności pojawiła się marka Atomic, która oferuje cały wachlarz akcesoriów dla narciarzy i snowboardzistów.

Sprzęt narciarski Atomic – spełnienie najwyższych wymagań

Sprzęt narciarski Atomic ma bardzo wysokie parametry i jakość wykonania. Większość akcesoriów (szczególnie narty) posiada zaawansowane technologie, które czynią je jednymi z najlepszych dostępnych na rynku. Wyróżniają się nie tylko oryginalnym designem, ale przede wszystkim najlepszymi materiałami, z jakich je wykonano. Dzięki nim produkty są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także działanie ekstremalnych warunków atmosferycznych. Zapewniają Wam nieprzemakalność, odpowiednią stabilizację i komfort.

Na uwagę zasługują szczególnie narty Atomic, wśród których znajdziecie modele zarówno dla początkujących, jak i wprawionych narciarzy. Większość z nich posiada m.in. wbudowaną technologię Servotec Light, czyli specjalny rowek wycięty na topie narty, połączony z elastometrem, który amortyzuje zjazd, tłumiąc każdą wibrację wywołaną nierównościami stoku.

Akcesoria od Atomic

Atomic ma też w zanadrzu wiele innych akcesoriów, które stanowią niezbędnik każdego amatora sportów zimowych. To chociażby ciekawe gogle narciarskie w różnych kolorach, zapewniające większe pole widzenia, technologię live fit ułatwiającą dopasowanie ramki gogli do kształtu twarzy oraz podwójną szybkę Atomic Fusion Double Lens (FDL) z soczewkami połączonymi warstwowo.

Kaski narciarskie od Atomic gwarantują o 30% większą ochronę niż obowiązujące standardy bezpieczeństwa. Posiadają także zaawansowany system Holo Core, dzięki czemu sprawdzają się w jeździe w stylu all mountain. Kaski te są równocześnie niezwykle lekkie, dzięki czemu jazda w nich to sama przyjemność. Natomiast kijki narciarskie Atomic występują w dwóch wariantach: modele aluminiowe mają kolor niebieski, zaś z włókna węglowego, tzw. Carbon, czyli intensywny odcień czerwonego. To produkty dla osób wymagających wysokiej jakości, jeżdżących na każdym poziomie zaawansowania.

więcej