Filtruj
Kategorie
Dla kogo
Moc
  • więcej
Kolor
Sprzedawca
Dostępność
Ocena
Cena

Acuvue

Soczewki Acuvue

Acuvue to jeden z najstarszych producentów soczewek kontaktowych dostępnych na ogólnoświatowym rynku okulistycznym. Marka prosperująca od niemal 30 lat zyskała zaufanie miliona konsumentów oraz renomę świadczącą o wysokim standardzie wytwarzanych produktów. Soczewki Acuvue to dla wielu synonim bezpieczeństwa, komfortu oraz innowacyjnych rozwiązań. Ich technologia jest stale ulepszana, aby zapewnić możliwie najlepszą jakość widzenia i użytkowania.

Marka Acuvue produkuje soczewki kontaktowe o elastycznej, przepuszczającej tlen strukturze. Dba zarówno o przejrzystość widzenia, jak i zdrowie oczu. Dzięki odpowiedniej miękkości i nawilżeniu, szkła kontaktowe Acuvue są niezwykle wygodne przy codziennym, nawet wielogodzinnym noszeniu, a ich aplikacja nie jest skomplikowana. Produkty odpowiadają potrzebom osób cierpiących na krótkowzroczność, dalekowzroczność, astygmatyzm lub prezbiopię. Każdy model posiada filtr UV, chroniący przed promieniowaniem UVA+ i UVB.

Soczewki dwutygodniowe

Wśród asortymentu Acuvue znajdziecie soczewki dwutygodniowe o różnej mocy oraz stopniu zakrzywienia. W tej kategorii niekwestionowanym liderem sprzedaży od lat pozostaje Acuvue Oasys – zestaw soczewek skonstruowanych sferyczne z tworzywa silikonowo-hydrożelowego. Wykorzystana przy ich tworzeniu technologia Hydroclear Plus stabilizuje pracę kanalików łzowych, nie dopuszczając do wysychania gałek ocznych. Równie dużą popularnością cieszą się Acuvue 2, które nie wymagają zdejmowania przed snem.

Soczewki jednodniowe

W ofercie tej znanej marki znajdują się również, posiadające szerokie grono zwolenników soczewki jednodniowe. Sprawdzona, lecz ciągle ulepszana formuła dostarcza krystaliczną jakość widzenia przez cały dzień, zapewniając oczom pełen komfort, dzięki zaawansowanym rozwiązaniom, które sprawiają, że obecność soczewek na powierzchni oka jest niewyczuwalna. Co więcej, szkła kontaktowe przeznaczone do jednodniowego stosowania nie wymagają pielęgnacji w celu podtrzymania całodniowej efektywności.

Na topie soczewek jednodniowych nieustannie utrzymują się modele: Acuvue 1 Day Moist z technologią Laceron – długotrwale zatrzymującą cząsteczki wody na powierzchni soczewki, Acuvue Oasys 1 Day HydraLuxe o formule zintegrowanych łez, a także Acuvue 1 Day TruEye – pierwsze na świecie soczewki silikonowo-hydrożelowe, wzbogacone o konstrukcję HydraClear, która gwarantuje kompleksowe nawodnienie i gładkość powierzchni.

więcej