3 Sprouts

Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Sprzedawca
Dla kogo
Wiek
Kolor
Dostępność
Cena
Ocena
Wyczyść filtry

3 Sprouts

Planujecie na nowo urządzić pokój dziecięcy? Chcecie, aby dodatki do tego pomieszczenia podobały się zarówno Wam, jak i Waszemu maluchowi? Zdecydujcie się na produkty firmy 3 Sprouts. Bidony, termosy, lunchboxy, pudełka, organizery i inne przedmioty tej marki urzekają przyjemnym dla oka designem w postaci nadruków przedstawiających kolorowe zwierzaki. Lis, owca lub słoń z pewnością spodobają się niejednemu dziecku i jego rodzicowi.

Dzięki utrzymaniu jednolitego stylu produktów marki 3 Sprouts jesteście w stanie znaleźć w jednym miejscu estetyczne dodatki do pokoju Waszych pociech. Chcecie pozbyć się porozrzucanych wszędzie zabawek? Nic prostszego, wystarczy wybrać kosz na zabawki 3 Sprouts wykonany z organicznej bawełny. Dzięki niemu z łatwością zachęcicie dzieci do porządkowania swoich rzeczy, a nudne sprzątanie zamienicie w kolejną rozrywkę. Swoje miejsce znajdą też w końcu czytanki dla maluchów. Stojak na książki ułatwi najmniejszym czytelnikom samodzielne sięganie po ulubioną lekturę.

Jeśli jeden pojemnik to za mało, możecie dodatkowo zdecydować się na organizer ścienny lub pudełko zamykane, w którym Wasza pociecha ukryje swoje skarby. Co więcej, w ofercie dostępne są również produkty marki 3 Sprouts przydatne rodzicowi malucha w łazience. Organizer kąpielowy pomoże odpowiednio posegregować przybory do pielęgnacji ciała, a kosz na pranie z ulubionym zwierzątkiem nauczy utrzymywania porządku już od najmłodszych lat.

Czas na wycieczkę

Jeżeli szukacie produktów, które małe dzieci z chęcią zabiorą na rodzinny spacer lub wycieczkę, to dobrze trafiliście. Bidony 3 Sprouts z podobiznami przyjaznych zwierzaków staną się nieodłącznymi elementami każdej wyprawy. Są one poręczne i łatwe w przenoszeniu, a co więcej – zapobiegają nadmiernemu wylewaniu wody. Bidony nie zawierają w swoim składzie szkodliwych substancji jak ołów lub BPA, więc będą bezpiecznym wyborem dla dzieci powyżej 3. roku życia.

Wśród produktów 3 Sprouts znajdziecie również inne elementy wyprawki malucha. W ofercie obecne są między innymi pudełka na kanapki lub termosy dla dzieci z wizerunkami ich zwierzęcych przyjaciół. Jeśli natomiast chcecie zaoszczędzić miejsce w plecaku, przydatna okaże się torebka strunowa na przygotowane w domu przekąski. Dzięki tak szerokiemu asortymentowi firmy 3 Sprouts zorganizowanie wspólnych wycieczek z najmłodszymi okaże się doskonałą zabawą dla wszystkich członów rodziny.

więcej