Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Dostępne środki
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Stan produktu
Autor
  • więcej
Wydawca
  • więcej
Seria

Podręczniki do matematyki do ósmej klasy

Podręczniki do matematyki dla ósmoklasistów to zbiór książek zgodnych z wymogami aktualnej podstawy programowej. Wśród nich znalazły się zeszyty ćwiczeń z matematyki, testy wiedzy oraz zbiory zadań. Centralne miejsce zajmują tu kompleksowe podręczniki, wykorzystywane przez nauczycieli do omawiania w trakcie lekcji kolejnych zagadnień obecnych w programie nauczania. Poza nimi nie mogło tu także zabraknąć wszelkich opracowań niezbędnych podczas przygotowań do egzaminu ósmoklasisty z matematyki.

Podręczniki, ćwiczenia i zbiory zadań dla 8 klasy szkoły podstawowej

W naszym katalogu podręczników znajdziesz aktualnie obowiązujące podręczniki do matematyki dla klasy 8. szkoły podstawowej, których zadaniem jest nie tylko nauka konkretnych zagadnień, ale także rozwój myślenia matematycznego, inspirowanie uczniów do samodzielnego rozwijania kompetencji matematycznych i praktycznego wykorzystania matematyki w codziennym życiu. Do konkretnych tytułów podręczników opracowane zostały także korespondujące z nimi zeszyty ćwiczeń, które razem tworzą spójną całość dydaktyczną. Nie zabrało tu także praktycznych testów wiedzy i zbiorów zadań z matematyki dla ósmoklasistów, które w dużym stopniu ułatwiają samodzielne utrwalanie materiału omawianego podczas zajęć w szkole.

Repetytoria z matematyki dla ósmoklasistów

W naszej ofercie podręczników znalazły się także liczne repetytoria z matematyki przygotowujące do części matematycznej egzaminu ósmoklasisty. Ich formuła została opracowana w taki sposób, by dać uczniom możliwość rzetelnej powtórki materiału, przećwiczenia zdobytej wiedzy podczas rozwiązywania zadań oraz weryfikacji poprawności swojej pracy przez skorzystanie z załączonych kluczy odpowiedzi. Tak kompleksowa i wygodna forma repetytoriów sprawia, że często są one wykorzystywane  jako pomoc ułatwiająca przygotowanie do zbliżających się klasówek lub narzędzie, dzięki któremu uczeń łatwo może zweryfikować swój stopień przyswojenia konkretnej partii materiału.

Przejrzyj naszą ofertę podręczników do matematyki dla 8. klasy szkoły podstawowej i wybierz z niej interesujące cię tytuły.

więcej

Przygotuj się na nowy rok szkolny!

Przeczytaj więcej!