utwory na nadgarstku. a muzyka w sercu i uszach.
zegarek
vivoactive 3 music

Sportowy smartwatch z wbudowanym odbiornikiem GPS, możliwością wgrania własnej muzyki, zainstalowanymi aplikacjami treningowymi i obsługą bezdotykowych płatności.

podstawowe funkcje

vívoactive® 3 Music

Prowadzisz aktywny tryb życia? Smartwatch Garmin vívoactive 3 Music to odpowiedni zegarek dla Ciebie. Urządzenie posiada wbudowaną pamięć do przechowywania muzyki, jest wyposażony w nadgarstkowy czujnik tętna, oferuje także kilkanaście wbudowanych aplikacji treningowych. Dodatkowo dedykowany moduł GPS pozwala rejestrować dane na temat Twojej aktywności na świeżym powietrzu, a obsługa bezdotykowych płatności dzięki usłudze Garmin Pay™ umożliwia zostawienie portfela w domu. Bij rekordy i żyj wygodnie z wyjątkowym zegarkiem Garmin.

sprawdź
Nie musisz codziennie wychodzić z domu z kartami płatniczymi albo gotówką. Dzięki wykorzystaniu usługi Garmin Pay™ możesz za wszystko zapłacić zbliżeniowo za pomocą zegarka.

muzyka w zegarku

Technologia Elevate™ pozwala na pomiar tętna przez nadgarstek, dzięki czemu vívoactive 3 Music monitoruje kluczowe aspekty Twojej kondycji fizycznej i podejmowanego wysiłku.

monitoruj wysiłek

Nie musisz codziennie wychodzić z domu z kartami płatniczymi albo gotówką. Dzięki wykorzystaniu usługi Garmin Pay™ możesz za wszystko zapłacić zbliżeniowo za pomocą zegarka.

płać zbliżeniowo

sprawdź zegarki, z którymi z łatwością bęziesz kontrolował swoje treningi

aplikacja garmin connect TM

Popraw swoje wyniki przy użyciu Garmin Connect™. Aplikacja pozwala planować, zapisywać i udostępniać Twoją sportową aktywność. Kolorowe karty pomagają uzyskać łatwy dostęp do wszystkich danych na temat Twojej kondycji i wyników. Użyj aplikacji i pobij swój dzienny rekord kroków. Przygotuj się do pierwszego biegu na 5 kilometrów z fachowymi poradami i planem treningowym, który dostosowuje się do Twoich możliwości. Połącz się z innymi użytkownikami, podejmuj wyzwania i bądź coraz lepszy, dzięki społecznościowej rywalizacji. Garmin Connect™ działa zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i zgodnych urządzeniach mobilnych.

mockup

Move IQ™ - Automatyczne rozróżnienie i rejestracja aktywności

Urządzenie Garmin automatycznie wykrywa wzorce aktywności (np. chodzenie, bieg, jazda na rowerze lub pływanie). Nie musisz za każdym razem uruchamiać i zatrzymywać stopera aktywności - Twój zegarek zrobi to za Ciebie, a potem wyświetli wyniki w koncie usługi Garmin Connect™.

cała oferta zegarków sportowych garmin sprawdź