utwory na nadgarstku. a muzyka w sercu i uszach.
zegarek
vivoactive 3 music

Sportowy smartwatch z wbudowanym odbiornikiem GPS, możliwością wgrania własnej muzyki, zainstalowanymi aplikacjami treningowymi i obsługą bezdotykowych płatności.

podstawowe funkcje

vívoactive® 3 Music

Prowadzisz aktywny tryb życia? Smartwatch Garmin vívoactive 3 Music to odpowiedni zegarek dla Ciebie. Urządzenie posiada wbudowaną pamięć do przechowywania muzyki, jest wyposażony w nadgarstkowy czujnik tętna, oferuje także kilkanaście wbudowanych aplikacji treningowych. Dodatkowo dedykowany moduł GPS pozwala rejestrować dane na temat Twojej aktywności na świeżym powietrzu, a obsługa bezdotykowych płatności dzięki usłudze Garmin Pay™ umożliwia zostawienie portfela w domu. Bij rekordy i żyj wygodnie z wyjątkowym zegarkiem Garmin.

sprawdź
Nie musisz codziennie wychodzić z domu z kartami płatniczymi albo gotówką. Dzięki wykorzystaniu usługi Garmin Pay™ możesz za wszystko zapłacić zbliżeniowo za pomocą zegarka.

muzyka w zegarku

Technologia Elevate™ pozwala na pomiar tętna przez nadgarstek, dzięki czemu vívoactive 3 Music monitoruje kluczowe aspekty Twojej kondycji fizycznej i podejmowanego wysiłku.

monitoruj wysiłek

Nie musisz codziennie wychodzić z domu z kartami płatniczymi albo gotówką. Dzięki wykorzystaniu usługi Garmin Pay™ możesz za wszystko zapłacić zbliżeniowo za pomocą zegarka.

płać zbliżeniowo

sprawdź zegarki, z którymi z łatwością bęziesz kontrolował swoje treningi

aplikacja garmin connect TM

Popraw swoje wyniki przy użyciu Garmin Connect™. Aplikacja pozwala planować, zapisywać i udostępniać Twoją sportową aktywność. Kolorowe karty pomagają uzyskać łatwy dostęp do wszystkich danych na temat Twojej kondycji i wyników. Użyj aplikacji i pobij swój dzienny rekord kroków. Przygotuj się do pierwszego biegu na 5 kilometrów z fachowymi poradami i planem treningowym, który dostosowuje się do Twoich możliwości. Połącz się z innymi użytkownikami, podejmuj wyzwania i bądź coraz lepszy, dzięki społecznościowej rywalizacji. Garmin Connect™ działa zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i zgodnych urządzeniach mobilnych.

mockup

Move IQ™ - Automatyczne rozróżnienie i rejestracja aktywności

Urządzenie Garmin automatycznie wykrywa wzorce aktywności (np. chodzenie, bieg, jazda na rowerze lub pływanie). Nie musisz za każdym razem uruchamiać i zatrzymywać stopera aktywności - Twój zegarek zrobi to za Ciebie, a potem wyświetli wyniki w koncie usługi Garmin Connect™.

cała oferta zegarków sportowych garmin sprawdź

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.