Filtruj
Kategorie
Empik Premium
Dla kogo
Wiek
  • więcej
Wybrane marki
  • więcej
Dostępność
Ocena
Cena
Sposób dostawy (oferta empik)
Wyczyść filtry

Trolle

„Trolle” to amerykański film aminowany, którego reżyserami są Mike Mitchell i Walt Dohrn. Jego premiera odbyła się 8 października 2016 roku. Producentem muzycznym został Justin Timberlake, który jednocześnie udzielił głosu głównemu bohaterowi Mrukowi.

Film ten zyskał sporą popularność na całym świecie i zapewnił przychód w wysokości kilkuset dolarów. Zdobył również nominację do Oskara, Nagrody Emmy oraz Złotego Globu za piosenkę „Can’t Stop the Feeling!”. W 2018 roku powstał oparty na filmie serial animowany pt. „Trolle: Impreza Trwa!”.

Kim są Trolle – bohaterowie filmu?

Trolle to zamieszkujące w kolorowym lesie stworki z bujnymi, barwnymi fryzurami. Są wiecznie roześmiane, uwielbiają przytulać się, śpiewać i tańczyć, nigdy się nie smucą i żyją w beztroski sposób. Głównymi bohaterami są Poppy i Mruk, a do postaci drugoplanowych zaliczają się m.in. Brydzia, Kufer, Duży, Barb, Król Trollex czy Kucharka.

Poppy to towarzyska i optymistycznie nastawiona do życia postać, która zaraża swoich przyjaciół pozytywną energią. Mruk jest jej przeciwieństwem – jako jedyny ze społeczności Trolli woli spędzać czas w odosobnieniu i przepowiada niebezpieczeństwo, które zagraża wiosce. Okazuje się, że Trolli chcą pożreć Bergenii – brzydkie i smutne stwory, aby przejąć ich szczęście. Poppy i Mruk, pomimo dzielących ich różnic muszą połączyć swoje siły, aby ocalić porwanych przyjaciół z rąk wroga.

Zabawki i inne produkty z wizerunkiem Trolli

W związku ze sporą popularnością filmu „Trolle”, zaczęły pojawiać się na rynku liczne produkty z wizerunkiem bohaterów. W naszym asortymencie można znaleźć różnego rodzaju zabawki z motywem Trolli, w tym puzzle, pluszaki, figurki, klocki, gry zręcznościowe, lalki, piłki, zestawy kreatywne czy elektroniczne gadżety.

Do wyboru są także artykuły szkolne, np. plecaki, tornistry czy worki na buty. Nie brakuje również produktów do domu, m.in. zestawów pościeli, koców czy ręczników. Można ponadto znaleźć artykuły na przyjęcie – zaproszenia, dekoracje, serwetki czy papierowe talerzyki.

Zapoznaj się z naszą ofertą dziecięcych produktów z motywem Trolli i wybierz coś ciekawego na prezent dla twojej pociechy.

więcej