Transformers

Filtruj
Kategorie
Wiek
Płeć
Seria
  • więcej
Producent
  • więcej
Cena
Ocena klientów

Marka Transformers

Walka Deceptikonów z Autobotami od wielu lat interesuje dzieci na całym świecie. Zabawki Transformers cieszą się wielkim powodzeniem wśród kilkulatków, jak i nastolatków.

Niemal wszystkie figurki zaprojektowane zostały tak, by szybko i łatwo zmieniały się z robotów w rozmaite pojazdy, pociągi czy samoloty. I tak np. figurka naczelnego autobota – Optimusa Prime’a – może zostać kilkoma ruchami szybko zmieniona z robota na dużą ciężarówkę – i odwrotnie. Produktów z tej serii znajdziesz tutaj dziesiątki – od małych figurek, po duże modele, z wieloma ruchomymi elementami, które pozwalają na dokładne odwzorowanie Deceptikonów i Autobotów znanych z filmów i seriali dla dzieci i młodzieży. Figurki to nie wszystkie produkty z serii Transformers. Zabawki, magazyny i komiksy, czy filmy na DVD – wszystko to znajdziesz w tej kategorii.

Jeśli zatem Twoje dziecko jest fanem filmów czy seriali animowanych z tej serii – zabawka Transformers będzie doskonałym pomysłem na prezent dla niego. Wybieraj spośród wielu różnych figurek, jak i innych produktów z postaciami popularnych robotów, które sprawią radość Twojemu maluchowi!

więcej