Filtruj
Kategorie
Darmowa dostawa
Cena
Cena Empik Premium
Dostępne środki
Wysyłka
  • więcej
Ocena produktu
Sprzedawca
  • więcej
Dobry wybór
Stan produktu
Marka
  • więcej
Materiał
  • więcej
Kolor
Sponsorowane
HELLO KITTY pluszowa KUROMI czarno złota maskotka zabawka 60cm MIŚ
HELLO KITTY pluszowa KUROMI czarno złota maskotka zabawka 60cm MIŚ 109,00 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: ShopGD Finansujący reklamę: ShopGD
Duża Miękka Poduszka Kot Długa Maskotka Pluszowa Długi Pluszak Beżowy 50 cm
Duża Miękka Poduszka Kot Długa Maskotka Pluszowa Długi Pluszak Beżowy 50 cm 18,90 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: KADAB Finansujący reklamę: KADAB
MASKOTKA KRÓLIK DUŻA MARCHEWKA W MARCHEWCE PLUSZAK ROZPINANY USZY 35CM 2w1
MASKOTKA KRÓLIK DUŻA MARCHEWKA W MARCHEWCE PLUSZAK ROZPINANY USZY 35CM 2w1 45,00 zł
SPONSOROWANE Widzisz tę reklamę, ponieważ jest to reklama kontekstowa. Pojawia się ona w zależności od kategorii, w jakiej się znajdujesz lub użytych haseł wyszukiwania. Reklamodawca: DomoweHity24 Finansujący reklamę: DomoweHity24

Pluszaki i maskotki

Maskotki dla dzieci to klasyczne zabawki z tkaniny, które umożliwiają zabawę w odgrywanie ról, a także mogą służyć jako przytulanka, poduszka lub dekoracja dziecięcego pokoju. Różnią się między sobą m.in. pod względem kształtu, rozmiaru, koloru i materiału, z którego powstały.

W naszym asortymencie znajdują się maskotki różnych marek, w tym Squishmallows, Sun-Day, Nici, Beppe, Trudi czy Deef. Pluszaki najczęściej przyjmują postać zwierząt, np. misia, kota, małpy, psa, królika, ośmiornicy, dinozaura, gęsi, pandy czy żaby. Maskotka może też przypominać bohaterów znanych filmów animowanych dla dzieci, w tym Koci Domek Gabi, Pokemon, Kubuś Puchatek i przyjaciele, Hello Kity, Muminki czy Świnka Peppa. Niektóre pluszaki powstają na licencji wytwórni filmowych, w tym Walta Disneya.

Pluszaki – klasyczne maskotki dla dzieci

Klasyczna maskotka powstaje z miękkiego i przyjemnego w dotyku materiału – najczęściej pluszu, bawełny, polaru lub lnu. Wypełnienie zazwyczaj cechuje się dużą sprężystością. Pluszak może mieć realistyczny wygląd dzięki naszyciom i dodatkowym elementom, które tworzą np. oczy, uszy, ogon, skrzydła, uśmiech, włosy czy ubranie maskotki.

Maskotki edukacyjne dla najmłodszych

Maskotki mogą pełnić funkcję edukacyjną. Dziecko w trakcie zabawy nimi uczy się rozpoznawać zwierzęta, a także rozróżniać kształty, kolory, liczby czy litery alfabetu. Niektóre pluszaki przyjmują postać warzyw, co pozwala zachęcać maluchów do zdrowego odżywiania. Maskotka sprzyja także rozwijaniu empatii i opiekuńczości.

Sensoryczne i interaktywne maskotki dla dzieci

Maskotka dla dzieci może stymulować rozwój sensoryczny malucha dzięki odpowiedniej fakturze, np. z wypustkami, chropowatością czy uchwytami. Można też znaleźć pluszaki w gryzaczkami, które przynoszą najmłodszym ulgę w okresie ząbkowania. Niektóre maskotki mają też wbudowane elementy interaktywne, dzięki którymi świecą, migoczą, zmieniają kolory, reagują na ruch lub dotyk, ogrzewają dłonie lub stopy, a także wydają różne dźwięki – np. odgłosy zwierząt, słowa w języku polskim lub angielskim czy kołysanki do snu.

Porównaj dostępne w naszym asortymencie maskotki dla dzieci i znajdź wśród nich pluszaka, który sprawi radość twojej pociesze.

więcej